Boeing 737-300 Aviolet, Daco 1/144

Previous topic - Next topic

Zoran Sivcev

Pre neki dan nastavih ovu davno zapocetu maketu da radim. Nadam se da ce mi zadrzati paznju da ne pocenem po obicaju da radim nesto drugo i da ce uskoro sleteti u vitrinu.



Zoran Sivcev

veceras palo farbanje. Na par mesta traka podigla boju, nista strasno, sutra to popravljam pa lakiram trup zatim dekalisanje








milan78

Odlicno je ovo...svidja mi se jer si prskao oznake. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Zoran Sivcev

#3
Polepljeni stencili na trup. Kako je bela boja prilicno glatke povrsine rizikovao sam i izbegao sam lakiranje sjajnim lakom, hemija je odradila posao pa nigde nema silveringa. Danas verovatno dobija sjajan lak da sve to fixira i zastiti.Sledeca faza su krila.








milan78

Instagram-Peacockscaleworx

Zoran Sivcev

#6
Pre neki dan priveo sam krila kraju. Nisam nesto zadovoljan, odlucio sam da koristim dekale za korogard jer me mrzelo da maskiram sve to pa se desilo da su se pojavile neke fleke kao neka reakcija dekala na dekal soft. Nije strasno a i mrzi me da sad to popravljam i vracam se korak u nazad. Ostace ovako kako je, ide u policu pa ga necu ni gledati cesto. U medju vremenu sam izbunario i Revell-ov B-737/800 pa reko ajd i njega da zavrsim  u paketu sa Avioletovim B-737.




Zoran Sivcev

#7
Avioletov B-737/300 danas konacno stao na svoje noge, takodje i njegov mladji brat B-737/800. Ostalo da im polepim antene i ostali sitnis i lakiram u zavrsni polusjajan lak zatim lete u deo za zavrsene makete i na policu