Italeri MiG-29B SFRJ 1/72

Previous topic - Next topic

Nixon

Avion ce biti sa serijskim brojem 18114. Jako puno problema sam imao oko uklapanja polovina trupa, kao i gomila viska plastike na delovima. Pretpostavljam da mi je uleteo neki skart, posto sam vec radio istu maketu na kojoj nije bilo toga.



Nemsy_29

Super je za sad  ;)

Cekamo nastavak  ;D

lord sir giga

Desava se da ima flesa, ali neznam o kojoj kolicini govoris.
Inace maketa je super u odnosu na druge, mada ima svojih mana.
Samo pilako i teraj, bitno je da se nesto radi.

dragan_mig31

dobro izgleda mig.jedva cekam da dodje farbanje :)

matilda

dobar,samo nastavi tako.
jesi lepo uklopio uvodnike vazduha? to zna da zeza malo isto...

Nixon

Zaista velika kolicina flesa, pogotovo na manjim delovima. Bila je i neka tekstura na vecim delovima koja mora da se smirgla. Takodje tu je i problem sa uvodnicima posebno pri vrhu, gde je jedna polutka bila duza, ali se dalo uklopiti.


dragan_mig31

Quote from: Nixon on 29-06-2010, 21:29:55
Zaista velika kolicina flesa, pogotovo na manjim delovima. Bila je i neka tekstura na vecim delovima koja mora da se smirgla. Takodje tu je i problem sa uvodnicima posebno pri vrhu, gde je jedna polutka bila duza, ali se dalo uklopiti.



druze ovo nije nista.uzmi neki gran ili KP da vidis sta je flash :) inaec mig napreduje dobro.

dusko

Verujem da je neki skart u pitanju ali lepo napredujes kabina je zaista jako lepo uradjena. :super

PELE

Potvrdjujem ono sto je Dragan rekao, ovo nije nista u odnosu na KP/Condor/Mastercraft...

Ne znam gde vidis flash ovde, predjes smirglom 2-3 puta i gotovo...


Pozz

Nixon

Pa nisam ni rekao da tu ima flasha, vec je na tom mestu jedna polovina usisnika bila za 1.5-2mm duza od druge.

dragan_mig31

Quote from: Nixon on 01-07-2010, 23:25:40
Pa nisam ni rekao da tu ima flasha, vec je na tom mestu jedna polovina usisnika bila za 1.5-2mm duza od druge.

kako nisi :)


'Zaista velika kolicina flesa, pogotovo na manjim delovima. ' ovo si napisao nekoliko postovi unazad :)