Polikarpov I-153 Cajka 1/72

Previous topic - Next topic

YU-DFY

Ovo je Smerova maketa koju sam radio paralelno sa Redjanijem. Ima tu i tamo neka greskica, al da se ispraviti. Zatege sam uradio pd razvucene plastike. Nisam tacno siguran u koju boju da ih ofarbam, pa sam ih ostavio ovako svetlo sive. Sve u svemu, uzivao sam radeci ovog lepotana.







Hawkeye

Uf sto dobro izgleda,svaka cast :super  :bravo !

'Уживај младићу за младости своје!'

Kerber

Bas lepo.
I sam imam onog belog iz starog pakovanja...
Ako me fotka ne vara, malo ti je "pobegao" spoj trup-donje krilo...pa ako jeste, mozes lako da ga popravis.

Super malisa, bas me je obradovala ova maketa.

menestenasli

lepo, samo su slike malo tamne. Imam ja jednog matorog, heller-mehanotehna koj ceka restauraciju....toliko lepih aviona, a tako malo vremena  :cry

Profa

Liči, a najbitnije je da si ti uživao :cheers
Malo samo popravi taj spoj, što reče Bane, malo boje, a sajle su ti 99% boja čelika...
Bogu fala što sam Lala! :)

matilda

kako ja volim taj avion...
eno, imam i ja u steku istu maketu ali je cuvam za kasnije.
lepo je to tebi ispalo, samo sto kazu, malo taj spoj  :think
kako se sklapa, jel ima problema?

YU-DFY

Ova maketa ne ostupa po kvalitetu od ostalih Smerovih maketa. Sasvim je OK za sklapanje. Treba izgitovati spoj krila-trup i ovaj spoj koji meni bas nije uspeo sa donje stane trupa. Dekali su mogli biti bolji. Maketa inace izgleda mnogo lepse u prirodi nego na slikama.
Meni je I-153 bio pravo osvezenje i bio je pun pogodak sto sam ga nabavio. Kupih ga nedavno u Pragu za svega 5 eura.