Academy Ilyushka

Previous topic - Next topic

Dada

Posto su mi sve makete u radu u selu, na farbanju, rekoh da krenem sa dergeljisanjem neceg novog, pa kada dodje do farbanjcije, ide i ova u selo :)

U pitanju je odlicna Academijeva maketa Shturmovika jednoseda.
Nista od dorada nece biti radjeno sem pojaseva koje sam iseckao i polepio, ali nakon fotkanja...
Evo par slicica dokle sam stigao, Nije puno polepljeno, a mogu reci da je maketa uzivancija za rad.
Mislim da nece biti nesto mnogo gitovanja.














Jos nije odredjeno koje ce farbanje da padne, u uzem izboru su dva Rusa...
Zimska farbanjcija sa zutom shesticom na krmilu

Ili klasicna kamuflaza sa natpisom "За Отрадинова" sa ojacanjima na trupu

Profil nije bas najtacniji...

Do nastavka,
POz,
Dada

Ćomi

Po meni-najruzniji lepotan u rusa u ww2...
Radio sam pre par godina onog sa kojim clanom posade vise i bas mi je ostao u lepom radnom secanju.
Navali
No signature.

Nemsy_29

Samo zapocinjes, daj nam nesto gotovo  :hahaha

Salim se, zimske ilove nisam mnogo vidjao a i daju prostor za urnisanje od weatheringa, ja glasam za njega  :)

PELE

Jako detaljno izgleda, samo napred!  :cheers

Profa

Baš su mu dobro odradili izduvane gume :o
I ja glasam za zimsku kamo :super
Bogu fala što sam Lala! :)

Dada

@nemsy, ti mi zavrsavaj fax, a ja cu makete :D
@ profa, takve su date... U kutiji se dobijaju cetiri glavna tockica,,, dve izduvane gume, dve napuhane :)

Profa

ma provalio sam da su takve iz kutije, samo sam konstatovao da su ih baš dobro odradili...
Bogu fala što sam Lala! :)

ubermagog

Dobar je koreanac, prava umanjena 48-ca  ;)
Stvarno ne treba ništa posebno da se dodaje.

Jedva čekam da već jednom izbace i dvosede!

Kerber

Ajde dete, zavrsavaj bre sve to sto si izapocinjao...ne ugledaj se na nas koji svasta zapocinjemo a tesko zavrsavamo !

Dobra maketa i dobar rad za sad !

Odličan izbor!

Nego obrati pažnju na spinner koji je u 1:48 maketi od Accurate Miniatures (tvoj je umanjena kopija) krivog oblika pa se nadam, da je ovde kako treba.
Druga stvar su paneli na trupu do kabine do repa. Ako radiš neki od 200 aviona predratne serije koji su imali metalni trup ond O.K.
Ako praviš ratnu mašinu sa drvenim trupom onda moraš, da ih gituješ.

Josip

Dada

@Kerber: Nema da brigas chika Bane, Ima ih par koji su gotovi, samo da odem do sela, pa cu ih slikati...
@JZ: Sto se tice spinera, ok je, pregledacu ga detaljnije kada dodje vreme za montazu, a sto se panela tice, vec su zagitovani...