Pz IV Munitionsschlepper

Previous topic - Next topic

3EMYH

Evo najnovijeg rada.

Greota da onaj Karl stoji sam pa sam mu nabavio 'dadilju' da ga 'hrani' municijom :)
Maketa je 1/72, Hobby boss. Hobby boss mi se sve vise i vise svidja. Plastika meka, pa se lakse nesto doradjuje ako treba, puna detalja iako je 'mala' razmera.
Evo trenutnog napretka:

Jedina 'zamerka' na ovu maketu je sto dadose zatvoren poklopac hangara

a onda se jos namuce da naprave unutrasnjost hangara kao i 4 projektila koji se ne bi videli tako da uz malo seckanja uspeh nesto ovako da napravim

Ova vratanca sto su preko projektila su samo stavljena da bi videli kako ce da izgleda na kraju, nisam ih lepio da bih mogao da radim unutrasnjost
Toliko za sad, pozdrav svima

Messerschmitt

У занимљиво...
Ретко ко од макетара се одлучи за такву врсту мекете.
Свака част за избор макете и једва чекам да видим финални изглед.... :super

nesha

Ohoho, ovo lepo mirise! Malo egzotike po meri.  :super I mene ceka u steku jedan samo ausf F (koliko se secam... :-X)
Sa zanimanjem pratim sta ces da mu radis. Ide u panzergrau, kao i Karl ili ces ipak da se opredelis za nesto maskirno?
Samo napred!

ps:ne bih da zakeram, ali kao da ti je malo pobegao skalper pri secenju poklopaca? mislim nije strasno, ne vidi se u toj razmeri, nego ja s....uckam... :P
Navali!  :cheers

3EMYH

Update 1.
Trenutni napredak na sleperu. Pokusao sam prvi put neke 'cake', preshading koji mi i nije bas uspeo :), i pokusao sam da napravim rdjav auspuh. Ostalo je sve kao sto sam i dosad radio :)







nesha

Pa druze, moram da priznam da su daske na platformi savrseno uspele, pogotovo u tako malpj razmeri, bravo!
Ni presejdingu nema mane, jako je diskretan, kako i treba, kedino se mozda malo  previse "prosijava" na onom zadnjem delu poklopca, ostalo mi deiuje stvarno ok  :)
Sa nestrpljenjem ocekujem nastavak radova

:caooo