le tonnant

Previous topic - Next topic

budva

najzad pri kraju

ostali su jos topovi da uradim , sistem pokusaja i pogresaka na novom strugu ,i jos malo sredjivanje jedara , malo detalja jos po palubi i to je otpilike to . a da i zastave naravno
inace to je zadnja maketa kojoj sam trup radio sa duplom oplatom . nadam se da cu na sledecim maketama i bigote radit sam .
maketa je inace velicine 146cm , i zajedno sa leutom od 98cm je prodata (nazalost slike leuta nemam ,  pogledane makete i ponuda je bila tako bezobrazno dobra da nisam mogao da odbijem  ).










budva

#1
evo jos malo fotki

sve sem konopa i bigita rucno radjeno
burici, kofe, sidra, jos malo i topovi,

mozda grijesim ali meni se tako vise svidja , sledece za rad su bigote.
a bio u mantu-u , u njihovu fabriku , kao hrcak dovuko sve i svasta, cijene u odnosi na sajt za trecinu jeftinije , plus vratili mi pare na izlasku iz italije (pdv). cak sam od mantuo na poklon dobio proxxonovu el. pilu na poklon
































Nemsy_29

Fascinantno! Zaista lepo izgleda! Svaka cast  :cheers

menestenasli

Prelep je brod  :super

Patriota

Ovo ja nazivam maketarstvom. Mi ostali plastičari sa gotovim odlivcima iz pakovanja bi trebalo da se postidimo. Ja ti skidam kapu. Ovo je neviđena majstorija.  :o :o :o :god :god :god :super :super :super

Barak Osama

Svaka cast prijatelju, ovo je jedna od najlepsih maketa koju videh.

stevasandra

Extra rad, svaka cast  :super. Drveno brodomaketrstvo je prava majstorija ali ne bih se slozio sa Patriotom da plasticari treba da se stide  :jok. Svaka maketa u koju se ulozi trud je vredna na svoj nacin.

Krasna fregata(?)!!!
Ovo je muzejski kvalitet, a to je vrh!

Josip

minolovac

Lijepo je da se može nešto i zaraditi. Svaka čast, neću o kvaliteti, pratim te na više foruma i vrhunska je. Mala primjedba? Pramčano košno križno, varam li se ili nije u simetrali?