1:72 TOGA MIG-21 UM

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Pre neko vreme sam odlucio da se malo odmorim od migova ali vidite na kraju sta se dogodilo.navukao sam sebi jos jedan projekt.Toga mig-21 UM u boje RV SRJ.Sta da radi covek kad je opsednut ovim prelepim masinama.Za sad samo kokpit u samogradnja.Sedista ce da dobiju pojase ali to nakon sto sve pofarbam.



nebkv

Samo napred.Ja sam ih odradio desetak i svaki sledeci radim sa entuzijazmom kao da je prvi,valjda mnostvo verzija pa coveku nikako ne dosadi :super
Ja stalno kuburim oko tirkizne boje kokpita,svaki put iznova mesam od vise boja.Koristis li neku odredjenu boju(ili kombinaciju),ili od slucaja do slucaja?

dragan_mig31

Quote from: nebkv on 05-10-2010, 19:50:43
Samo napred.Ja sam ih odradio desetak i svaki sledeci radim sa entuzijazmom kao da je prvi,valjda mnostvo verzija pa coveku nikako ne dosadi :super
Ja stalno kuburim oko tirkizne boje kokpita,svaki put iznova mesam od vise boja.Koristis li neku odredjenu boju(ili kombinaciju),ili od slucaja do slucaja?

ma svaki put razlicito mesam boje :d kako sam raspolozen tako :D

divvac

.... i jos jedan rad naseg Draganceta  0:)
a vi, dragi maketari, da dok Dragan ne zavrsi maketu, slusajte muziku iz naseg studija....  :super
nego,prvi put cujem za Toga ???
moze slika kutije?  ;D
moja Prva turska

Patriota

Dragče, ti kao da si pao u trans ili imaš groznicu. Ako tako nastaviš imaćeš kvalitetnije vazduhoplovstvo nego SFRJ ili Srbija ikada do sada.  :super

sezan

Punoo truda!Bice to lepo kad se prefarba i spakuje!Samo napred!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

PELE

Fenomenalna samogradnja, svaka cast majstore!

Jedva cekam nastavak!


Pozz

Nemsy_29

Ne brini dragance nisi jedini, i ja sam zaludjen za njegovu svetost lovac ruski MiG-29  :hahaha
Naravno topik ce biti pracen sa uzivanjem  ;D

@Patriota: Kvalitetnije RV od Srbije vec ima(avioni imaju gume i rakete koje mogu da se lansiraju  :hahaha), a za SFRJ...  ::)


dragan_mig31

Da ne bude da sam zaboravio migovi evo mali apdejt.Trup spojen.Nosni konus dodan od mig-21 f13.Urezane panele,dodane riveti,osmirglana cela maketa,ofarban kokpit.Sad ceka da dodje sutra pa da mu postavim poklopce i prednje staklo pa jos malo da doteram neka mesta i ide u prajmer.




sezan

bravo!Samo napred!Pratimo! :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

PELE

Odlicno! Jedva cekam nastavak!


Pozz

Goran A.

Plava + zuta + bela pa udri!