X-35B Revell 1/144

Previous topic - Next topic

0viking0

Još jedna veoma lijepa Revellova maketica u mjerilu 1/144. Veoma se lako slaže izuzev poklopca motora za okomito polijetanje na leđima aviona... Malo je čudnog oblika i dosta teško nasjeda...










Dude

Odlicno obavljen posao, kod maketa u razmeri 1/144, uvek se divim ovako pedantnom radu!Ako volis makete u toj razmeri preporucio bih ti Revell-ov Harrier AV-8B, dosta je zanimljiv i slozen za rad i sam, sam se oprobao, a i cena je niska, bas onako maketica za rekreaciju!!!

0viking0

Quote from: Dude on 09-10-2010, 14:50:37
Odlicno obavljen posao, kod maketa u razmeri 1/144, uvek se divim ovako pedantnom radu!Ako volis makete u toj razmeri preporucio bih ti Revell-ov Harrier AV-8B, dosta je zanimljiv i slozen za rad i sam, sam se oprobao, a i cena je niska, bas onako maketica za rekreaciju!!!

Fala, imam doma i AV-8B i Gr.7

Ja bih tebi preporučio njihov novi Eurofigter i F-18D

sezan

Super!Zeznitu su svi 144 ,tako da je besmisleno ulaziti preterano u konture i slicno..!bravo za trud i na kraju izgled!Sasvim solidan!Pozdrav!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Kerber

He, dobro odradjen, u tvom fazonu, al' mi ruzan...ko lopov u ponoc !
Jbg, nekad su avioni bili elegancija i lepota, a ovo - stvarno ko leteca let-lampa ! Jos kad zaokrene guzicu nadole i otvori ona vrata iza kabine...transformer !
Nisam do sada vidjao da je neko postovao maketu bas ovog aviona...dal' cekaju detaljnije makete ili vise informacija za doradu/preradu/obradu...
Nagomilao si ove klince i svi su jako dobri.

Sneni

Jako lijepo, svaka čast. Nisam ni znao da je Revell radio x-35 u ovoj razmjeri.
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

0viking0

Je, to je ta - istina, veoma je kratko bila na tržištu. Sada ih ima još samo po eBayu