Su-27K/Su-33,Mini hobby models,1/48

Previous topic - Next topic

oddball

pridruzujem se kolegama u recima hvale, svaka cast. da li bi mogao da napravis nekoliko fotografija detalja, poput kabine, instrument table, izduvnika, kutija stajnog trapa?
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Miha

Momci,želim svima da vam se zahvalim za reči pohvale,mnogo mi to znači! :god
Žao mi je zbog loših fotografija,imam antiku of digitalca a i nisam neki majstor fotografije.Probaću da okačim neke slike donjeg dela aviona i neke slike iz blizine uskoro.

Što se tiče same izrade makete,jedina aftermarket stvar je rezinska unutrašnjost kabine i servisni natpisi sa zvezdama.Brojeve nisam imao takve sa belim rubom, mornaričke zastavice i ruska zastava.Brojevi su iz kompleta dekala za SMER-ov MiG17PF+beli rubovi iz kompleta dekala od Su25(OEZ).Pašu jedan na drugi kao "keru jaje u usta".Mornaričke zastavice su ručno urađene od belog dekala isečenog na taj oblik+četkica u ruke.Ruska zastava takođe sečena od kojekakvih restlova.Sve oznake  i brojeve malo sam posvetljavao ne bi li dobio izgled nečega što je izloženo raznim uticajima na palubi nosača aviona.
Farban je uglavnom miksanim bojama od Humbrol 89,145 i Revell 56 koje su posvetljavane od 10-25% Revelovom belom.Uglavnom,slike su mi bile reference.Za samo farbanje koristio sam kineski er-braš koji sam nabavio preko gazda Neše pre par godina i mogu reći da sam njegovim radom prezadovoljan.Pre toga zlopatio sam se sa Rusom.

Pozdrav :caooo

Miha


Goran A.

Veoma lepo! Pozdrav entuzijazmu!

Miha


Profa

Opa, Zrenjaninac! ;D Tek kad sam vid'o sliku police ukapir'o sam ::)
Ravni Banat je čudo za maketarenje :D
Lepa ti polica, BTW
Bogu fala što sam Lala! :)

Miha