Kraljevo-Valjevo...

Previous topic - Next topic

nesha


Gusha

Auuu, bilo je odlicno.Ajmo admin. kacite neki zvanicni izvestaj.MK kombi je boi dobar.zezanje do dole je bilo odlicno, podsetilo me na autobus kad podje na ekskurziju pun napaljenika

Kerber

#17
Mi juce bili malo umorni, pa se uozbiljili... ;)
A takmicenje....e, vrlo dobro, sedi tamo ! :D
Ekipa (mesovita) MK, podje lepo iz BG i napravi lom tamo po Kraljevu...  ;D

Videli smo lepe makete (neke vec i po treci, cetvrti put zaredom), tako da je sa te strane opravdano sve ovo sto se desavalo...
A kupismo i mi jos po nesto, tek da popunimo i ono malo slobodnog prostora po ormarima i kutijama... :D
Ono sto mi se nije svidelo je, da ipak (ili opet) nije bilo bas mnogo maketa i to po svim kategorijama.
Cini mi se da su jedino klinci  iz Panceva i jos neki iz Kraljeva doneli dosta toga. To je, sa druge strane, dokaz da i ovaj hobi ima naslednike, a sudeci po tome kako rade ova deca, ne brinem se za buduce generacije... Znaju vec dosta.

Ko ima lepse fotke nego ja, nek pusta ovde. Nemoj da me terate ja da sad budzim slicice u onaj Foto-kofa program/sajt, sta li vec !?!

Pozz svima i posebno organizatorima kluba "Spiner" na dobro organizovanom takmicenju i dobrom zezanju.

Sandman

#18
Quote from: Gusha on 08-10-2006, 13:05:36
Auuu, bilo je odlicno.Ajmo admin. kacite neki zvanicni izvestaj.MK kombi je boi dobar.zezanje do dole je bilo odlicno, podsetilo me na autobus kad podje na ekskurziju pun napaljenika

Slike josh nisam prebacio sa aparata na komp - malo kasnije cu ...razloga ima par:

- gledao sam F1 (Alonso je doshao na jedan poJen do titule!!!!  :D)
- morao sam da popakujem u teglice osusheno zachinsko bilje sa terase shto sam pobrao skoro (provalio sam da od granchica majchine dushice moze da se napracvi fino drvce za 1/72!!  :D ;D)
- moram i da raspakujem makete na police, a i one nove shto sam kupio  :D ;D

Shto se tiche zvanichnih rezultata takmichenja ja nemam liste osvojenih mesta po kategorijama, ali znam da su chlanovi MK osvojili dosta medalja!  :D Nadam se da Mirko ima zvanichne spiskove, a ako ne, onda neka neko ko je u kontaktu sa Kraljevchanima (organizatorima), zamoli njih da nam poshalju/okache spiskove na MK...

Drago mi je da smo se svi lepo zabavili, a za kombi... pa mislimmm... nilski konj je chudo  ;D

Hajde pozdrav, idem josh neshto da pozavrshavam po kuci, pa cu kachim slike koje sam uslikao malo kasnije... ;)
Srdjan

Sijamski_Mrmot

#19
Pre svega da se zahvalim sjajnom drustvu iz kombija na odlicnoj i veseloj atmosferi. Posebno nishkom tandemu koji nas je u pravcu KV uveseljavao vicevima  ;D ;D ;D Izvinjavam se ostatku ekipe sto sam dzonjao u povratku ali nekoliko nocnih smena, selidba iz stana u stan i maketarenje do kasno u noc su ucinili svoje...  :-\

O takmicenju necu da iznosim utiske, zadrzacu ih za sebe. Cestitke Darku, nemanji, gushi, sandmanu i svima ostalima na osvojenim medaljama  ;D ;D ;D ;D

slike nisam imao mogucnosti da okacim jer nisam imao struje celo jutro a sa posla ne mogu, okacicu ih sutra pre podne ako ne uspem veceras (previse spora veza od kuce...).

Za zvanicne spiskove cemo ipak morati da sacekamo organizatora da se oglasi posto ja nikad ne uzimam iste.

Pozdrav svima
Mirko

Sandman

evo fotografija i od mene ;)















pozdrav,
Srdjan ;)

nebkv

Sto se tice lista kod mene su one sa oglasne table,pa ako nekoga zanima neka posebna kategorija ispisacu plasman,Inace bilo je ukupno 157 maketa i diorama.Pozdrav

rodeo

A sebe srki nisi okacio a vazno da mene ima u triplikatu ko da me Vorhol slikao.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Nocni lovac

Ko je radio onog lepog Sea Hurricane-a? Dobi li neku nagradu?

Hammond_Lord

  Takmicenje u Kraljevu je zaista bilo super, organizacija "na nivou", a domacini, kao i uvek, srdacni i gostoljubivi! :) Meni je najvaznije bilo fenomenalno drustvo "iz kombija", koje su neki poceli da zovu i "distroficari" , (zbog natpisa na istom :D - interna sala, za one koji ne znaju o cemu se radi).

  Dobre atmosfere i jos boljeg drustva nikad dosta, sto ni ovoga puta nije izostalo, a svi oni koji ovoga puta nisu mogli da dodju, pozivam da ne propuste takmicenje u Nisu, ako ni zbog cega drugog, onda zbog dva fenomenalna lika - Baneta Kerbera i mog imenjaka Guse koji su nas uveseljavali na putu za Kraljevo! :) :D ;D

Sandman

Quote from: Rodeo Clown on 08-10-2006, 21:10:25
A sebe srki nisi okacio a vazno da mene ima u triplikatu ko da me Vorhol slikao.

:D
shta da ti kazem... ti si medijska lichnost.. ima te i po bilbordima.... i na reklamama...  :D
kamere te prosto obozavaju.... (a sa tribina se oooori..... ale aleeee....)  :D
pa s obzirom da si osvetlao obraz MK sa svim metalik bojama (mislim da bi ti pozavideo i Humbrol katalog  :D), red je da dobijesh svoje mesto u "aleji velikana maketarstva" ;)  ;D

josh jednom chestitke na svim onim medaljama - sjajni su ti oni tenkici!!! ;)

i naravno, chestitke i svim ostalim chlanovima MK, a i onima koji nisu chlanovi MK... ;)

poz,
S.

rodeo

#26
  Ja bih da spomenem i gest gospodina Tumbina koji je dobio 5-6 maketa kao nagrade u raznim kategorijama i te makete podelio najmladjim takmicarima. To je pravi sportski duh i zdrav odnos prema takmicenju.

  Sve u svemu atmosfera je bila sa nimalo sujete i zakulisnih radnji koje su postale sinonim sa domacim takmicenjima.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

r.i.s.t.a.


Jel'te, a čiji je onaj Polikarpov Po-2 u 1/48, iz eskadrile Normandija-Njemen? Bio je i na užičkom takmičenju onomad.

Sivcev

Po2 je radio Dejan Rankov iz Sente.

medico

slazem se sa svim recheniim do sada  ;D
Nishki dvojac je uveseljavao ekipu ceo dan ,svaka cast momci vredelo je ici i samo zbog vas !
iako relativno mali broj maketa 157 koliko rece nebKV ohrabrujuce je da je podosta maketa bilo u kategorijama za pionire i juniiore !
Steta na slabom odazivi NS maketara ii pored tako lepog vremena !