MiG-21 PFM JRV i PVO 1:72 Zvezda

Previous topic - Next topic

Suhoj

@AG02
Opusteno, samo kazem, nije ovo direktna kritika nego ima nekih stvari koje su preterivanje...
Da je razmera 48 ili 32 onda takve stvari stoje na mestu jer se tu stvarno vide takvi detalji i vredi uraditi iste.
Al u 1/72 se stvarno gomila detalja ne vidi, jer je jednostavno presitno.
Za munju primedba je sasvim u redu jer munja jeste preokrenuta.

Jbg kad ja uvek naletim na ovakve stvari kad sam nervozan pa odma iskomentarisem jer mi krivo da se covek potrudi a onda ga neko sprzi sa nekim stvarno sitnicama.

Izvinjavam se ja za nanetu stetu, trudicu se da izbegavam komentarisanje negativno, a uostalom ni ne radim domacu avijaciju tako da nisam strucan bas u tom podrucju.

Goran A.

Zato postoji Novogodisnji kup, pa onda mozemo lepo, opusteno uz kafu da pretresemo sta god nam padne napamet.

Nemsy_29


Profa

E, da nisam video fotke, rek'o bi' savršena maketa :o, samo što mi se boja nešto ne sviđa... ;)
Sad bez šale, stvarno mi dopada :super. Uvek i na svakoj maketi može da se nađe zamerka, kao i u svakom segmentu života, samo kad se zapne da se nađe...
Draganče, uvek može bolje, govorio je drug Tito, prema tome ne se sekiraj, nego sledeći put bez brzanja.

@Suba, Neša M i ostali upućeni u tematiku: što se mene tiče, kad god imate zamerku a vi je izložite, naročito ako je još i potkrepljena fotkom - no hard feelings
Bogu fala što sam Lala! :)

dragan_mig31

Ma ljudi sto se toliko zamarate :) uredu je.Ne ljutim se ja.Da bi se ljutio oterao bi sve u PM :P Nego sam hteo opsto da kazem da je forum postao mesto gde nekoliko ljudi rade makete a 95% drugih nista ne rade ili ne pokazuju to a samo kritikuju.Nenade ne brini necu se otpisivati jos :)jedva cekam na 12tog da se vidimo uzivo u malo popricamo :) videces da se ja uopste neljutim kad mi neko komentarise makete :)

pozz

Gusha

Ja mislim da ova ekipa sto cereci Draganceta za ovaj mig to radi iz sasvim drugih pobuda.Nesa, zato sto mu Dragance udara zazubice sa onom kosijanom sto nosi na glavudzi.AG02, zato sto se solidarise sa Nesom,  i sto Dragance da ima vecu kosijanu od njega.I Suba, zato sto sad trlja ruke da mu svecano proda onu strelu na NG kupu.Kakva bre maketa kakvi detalji....... :o.

Salu na stranu drustvo...ova trojka je putujuca enciklopedija za domace avione, i sto se tice maketarenja i servisiranja istih, tako da je svaki njihov komentar nan ovu temu zlata vredan, jer u suprotnom treba plivate po netu za tim detaljima,dok se ne udavite.Komentar i kritika za ovaj rad je sasvim na mestu jer sledeci Draganov mig nece imati nikakvu zamerku i onda je to stvarno vrh, super, mrak ...itd.

Sto se tice ostalih komentara na tu temu polako razmisljam da ih brisem, jer mi je dosadno da samo listam topike,   a da tamo bukvalno nista ne nadjem od referenci za makete koje su okacene, osim onoga sto je autor sam napisao, a to nije vise svrha ovog dela foruma.Tako da se drugari ne cudite kad pojedini odgovori budu samo nestali.Ako zelite da dopisete nesto, bolje pitajte sto neznate ili lupite.... pa ce ovi drugi da tu stvar razjasne i upotpune komentarima!

dragan_mig31

Sve cemo ovo da pricamo uzivo na dan takmicenja :) veselim se toga :)

pozz i vidimo se