Mig-21 BIS 1/72 Fujimi

Previous topic - Next topic

voja

Кад год сам имао прилике да купим овог Fujimi-ја никада га нисам узео. Само бих вратио кутију на полицу рафа. Толико су га оцрнели на разним форумима да сам увек одустајао од његове куповине. Сада када видим ове слике дефинитивно га узимам следећи пут. Заједно са ецерајем и резином па куд пукло да пукло.

.

mikoyan

Hvala ljudi na komentarima. Sto se tice slika, taj zanat cu morati da izucim mnogo bolje. Iskreno, oko toga pojma nemam, iako sam pokusavao da napravim svetlo sa dve sijalice po strani, al' dzaba:-(
@mutayu - prsten uvodnika sam prvo ofarbao sa revell-99, a onda nijansirao sa tamiya setom D.
@voja - nije ovaj fijimi toliko ocajan. moze da ispadne fina maketa od njega.
Izlozicu ovu maketu na Novogodisnjem Kupu, pa ce te je videti i uzivo.
Pozdrav

Petar_II

Sve cestitke vrhunski za 72, a sto se tice slikanja pa ti nisi fotograf nego vrhunski maketar,jos jednom impresivno.

djos & filip

Sve je vec receno, nisam procitao razmeru na pocetku i stvarno sam mislio da je 48-ica

Fenomenalno izgleda, stvarno pravo uzivanje.

Svaka cast za majstorski rad!

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Milan18111

Odlican rad.Odusevljen sam nivoom detalja na ovoj maketi.
Ovo je jos jedan dokaz da sve sto se moze  u 48-ci moze i u 72-ci....samo treba strpljenja ,koje ti ocigledno imas.
Jos jednom,svaka cast.

Pozdrav,
Milan


malifly

#20
:o Jbt, ostao sam bez teksta!!! :god

Edit by Sandman: dovoljan je po jedan smajli, shtedi tastaturu za konstruktivne i korisne komentare!  :rtfm

husky

Od dupeta si napravio obraz, svaka cast.

Hawkeye

Da je bolje ne bi valjalo ;) !Sve pohvale na izvanredno uradjenoj maketi i ulozenom trudu!

'Уживај младићу за младости своје!'

Možda je čak malo previše "nakinđuren" svime i svačime ali je za mene jedan od najimpresivnijih MiGova 21 u toj razmeri.
Mislim, da je Fujimi još uvek najbolji a Zvezda još uvek presirova.

Josip

Mikoyan29

WOW!!! CISTO SAVRSENSTVO!
BRAVO KOLEGA!  :super
MK "Oluj"

Kerber

kako ste pritisli sa "21'...ne videh ovo odmah.
Rame uz rame sa Milanovim.
Jako mi se dopada, jedna od najbolje uradjenih Mig-21 maketa ovde, a i sire.

Jan66

Bravo majstore !!!!
Imam u fajlu hrpu slika maketa migova iz cijelog svijeta, skupljam slike godinama, ali ovo je najbolji rad koji sam vidio. Osobito što se tiće mjerila!!!!