Uništen Warrior u Bosni 1/35

Previous topic - Next topic

lord sir giga

Ma najveci paradoks je Gazela sa 128mm visecevnim lanserom raketa (samo ispitivano), pa onda oklopni transporter ili kamion sa Avionskim sacastim lanserima za NRZ, pa onda KAB500 ili KAB200 koji su lansirani sa zemlje uz pomoc 4 K-13 rakete.
Ili montiranje Cevi od Orkana na lafet od 105 mm nemackog topa i tako dalje.
Pa nekaze se dzaba MADE IN WAR

Sandman

Quote from: Patriota on 30-11-2010, 20:38:34
Evo sasvim logično kontra pitanje. A šta je to tokom ratnih dejstava kod nas uopšte još i bilo normalno, logično ili nerealno ?  :think

Onda lepo napravi lansirnu rampu sa raketama vazduh-vazduh i eto idealnog reshenja za pitanje "shta je napravilo onoliku rupu na prednjem delu?"... :D

Mala shala, ali nadam se da kapirash poentu - ako vec radish vozilo da bude realno, pogotovo josh ako je sasvim solidno i ozbiljno "ostareno", malo je neozbiljno onda da "uzrochnik" tog oshtecenja bude u domenu nagadjalice. Nije loshe prethodno dobro osmisliti prichu koja prati scenu koju predstavljamo.

lord sir giga

Da nije bas za smejanje i nije al je stvarno tako pa pogledajte sta je sve WAR iznedrio
http://oklop2.tripod.com/made_in_war/war1.htm
Ko ce ga znati sta li ga je odavde pogodilo

sezan

Ma kakvi crni nerealno!Nasi su Pragama rokali po pesadiji u bosni ..ima snimaka dosta na YT!I sa cime nisu !Tamo te niko nije pitao zasta je orudje nego CEPAJ Mile...!
Sory za off!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

iguanac

Ja bih stavio jednu cigaru, do pola dogorelu ispred tog Warriora (u 1:1, naravno)...i dole natpis "Pusenje ubija"...i mislim da bi imalo i poruku, i potrefilo bi kalibar, cak bi mozda mogao i neku paru da izmuzes od ministarstva zdravlja za promotivnu kampanju
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

Patriota

Momci, pošto je nastala tolika rasprava, šta li je moglo da pogodi ovaj Warrior, onda sam odlučio da vam dam sledeće 2 opcije na izbor:

1) Pogodio ga je meteorit sa oznakom "Made in YU",   :lol

ili

2) pogodio ga je vanzemaljac Predator, dok je jurio Engleze po Bosni.   :hahaha


Nije bitno šta ga je pogodilo, već da je efikasno pogođen i da ga više nema. Inače se ne ljutim komentarima i sugestijama, jer tako i treba da bude.  :cheers

Patriota

Momci pomozite !!! Zaj*** sam one gusenice koje su priložene u ACADEMY-ovom setu za Warrior. Ima li neko predlog koje vozilo ima identičan tip gusenica, pa da nekako jeftino nabavim ?

lord sir giga

Pa sto kuvas kad neznas,ajd ti lepo reci sta si uradio sa gusenicama mozda se mogu ispraviti na neki proveren nacin i vratiti na staro.
neznam kako bi bilo da im pises (mislim na firmu koja uvozi dotican proizvod da ti posalju druge)

Patriota

Peđa, pokušao sam da ih operem u malo toplijoj vodi sa deterdžentom sa suđe. A one se skupile kao .........  ;D
Kad sam bljesav, onda hoće po džepu. Danas mi je Academy-ov zastupnik u Nemačkoj javio da će mi poslati te gusenice za 5,- Eura. Barem neko da spasi UN trupe.  ;D

lord sir giga

Blago tebi, vama makar salju, ja pisao za neke delove, ni do dan danas ni odgovora ni t sta.
A kakve su to gusenice, mislim od cega su pa su se skupile, tj sta si radio, da se neko ne opece kao ti ponovo.
Koliko je bila topla voda i koji deterdzent, mozda ima neki sastav u sebi koji dovodi plastiku u to stanje ko ce ga znati.

Patriota

Pa dobro voda je bila topla nekih 90 stepeni  ::), ali u isto vreme sam i ubacio gusenice od PT-76. One se nisu ni najmanje deformisale, već mi je pomoglo da ih malo više izdužim. Gusenice koje prilaže Academy su od neke vrste savitljive plastike, dok Trumpeter, Tamiya itd. prave gusenice od vinila. Zato Academy-eve gusenice uvek treba oprati u isključivo mlakoj vodi sa malo deterdženta.