Rackham, Griffin Conscript, 28mm

Previous topic - Next topic

Balder



Konskripti su najbrojnija Akilanijska vojska, a njihovi regimenti se cesto porede sa okeanima celika, koji udaraju smrtnim i sijajucim talasima u svoje neprijatelje.

Sandman

uuu... ovaj mi se svidja!  :D
svidja mi se senchenje na onom plavom delu odece a i shtit mnogo mocno izgleda sa metalik ispupchenim detaljima u odnosu na bazu shtita!

Danko, morash jedne subote da svratish na radionicu da nam malo pokazesh tehnike farbanja figura - ti ovo SUPER radish!!  ;)

Balder

#2
Steta sto ovde nema neki :blush: smiley... Mnogo hvala :)

Svraticu jednom sigurno, nego slabo obracam paznju na taj TOPIC... Ne znam iskreno ni gde se nalazite :D

Sto se tice toga, da li SUPER radim... Pa radim, prosecno... Nemate priliku da vidite super radove :) Ali mogu i to da okacim... Pa da se razocarate u mene :lol: :D

~edit~
Jos 8 ovih Conscripta ceka da budu zavrseni... U sustini su isti, razlikuju im se poze (ima lepsih od ove) i oruzje koje sam im zalepio... Pa, ako ste zainteresovani, okacicu sve, jer inace nisam bas planirao...

Sandman

Quote from: Balder on 13-02-2007, 11:51:48
Steta sto ovde nema neki :blush: smiley... Mnogo hvala :)

mozemo da vidimo jel ima josh koji set smajlija za froum :)

Quote
Svraticu jednom sigurno, nego slabo obracam paznju na taj TOPIC... Ne znam iskreno ni gde se nalazite :D

pogledaj taj topik od pochetka, okachio sam sve informacije.. ima i mapa sa PlanPlusa ;)
a uostalom chucemo se pa da te sacheka neko od nas ;)

Quote
Sto se tice toga, da li SUPER radim... Pa radim, prosecno... Nemate priliku da vidite super radove :) Ali mogu i to da okacim... Pa da se razocarate u mene :lol: :D
~edit~
Jos 8 ovih Conscripta ceka da budu zavrseni... U sustini su isti, razlikuju im se poze (ima lepsih od ove) i oruzje koje sam im zalepio... Pa, ako ste zainteresovani, okacicu sve, jer inace nisam bas planirao...

ma slobodno kachi i to.. shto da ne... da vidimo malo shta sve ljudi rade :)
a i ove ostale conscripte slobodno kachi - i okachii ih i na MK galeriju ;)

pozz

Balder

Kacicu kad zavrsim :)
A videcemo se i na tim okupljanjima :D

Aki

bas je lep!
malo podseca na srednjovekovnog viteza

Srdjan

E Baldere majstore...  :o :o :o (ostadoh bez teksta)

Hammond_Lord

Bravo, Danko, figura ti je fenomenalna! :) Oklop izgleda k'o pravi, a kao sto je Srki rekao, plava tkanina je odlicno osencena! 

Balder

Hvala mnogo... No vidim ja da cu uskoro morati da pocnem da kacim radove svetskih asova u ovom hobiju...
Sve sto cu vam reci je da ja sa mojim modelima dobijam od 5 do 6.5, a oni najbolji imaju preko 9 bez problema ;) :)

milanco

bravo jos jedna lepa figura iz tvoje kolekcije ;D ;D ;D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju