Bf-108 Taifun JKRV

Previous topic - Next topic

relja

Lep rad, kakvi lep - fenomenalan! Bravo.
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Profa

Sale, nema šta, majstorski rad :super
To što si napisao za MM metalizer i sealer je meni odavno poznato, zato i ne koristim sealer nego pazim šta radim sa obojenim metalizerom i kako 'vatam maketu...
Bogu fala što sam Lala! :)

voja

Quote from: Aleksandar on 29-12-2010, 17:23:30

Revell 56, po savetu mog nastavnika N.Mikluševa.  :)

Хвала. Погледаћу који је еквивалент за Тамијине акриле.

.

medico

lepo mu stoji ova shljiva plava , bravo . Odlicna rad kako se i ocekuje kad maketa dolazi iz ZR !
davno sam se i ja borio sa istom maketom pa znajuci kakva je avantura u pitanju od samog starta sklapanja tim vise jos jednom.... bravo imenjace .

prelude

Efektan rad, svaka čast.

Primjećujem tek jednu uočljiviju grešku, ako me oko ne vara- zakitan spoj panela na hrptu trupa ... Taj je zazor između panela, kao i kod lovačkih Messera, postojao - dakle nije trebalo trošiti vrijeme ... ;)     

misa

Interesantan rad! Uskoro ćemo imati sve kraljevske Tajfune urađene na forumu.

Pozdrav,
Miša :)

Aleksandar

"lepo mu stoji ova shljiva plava , bravo . Odlicna rad kako se i ocekuje kad maketa dolazi iz ZR !
davno sam se i ja borio sa istom maketom pa znajuci kakva je avantura u pitanju od samog starta sklapanja tim vise jos jednom.... bravo imenjace ."


Hvala, drago mi je da ti se svidja jer si se isto "borio" sa ovom maketom, nisam je radio kao takmicarsku, vec za moju dusu i vitrinu. Tvoj rad mi je bio inspiracija da i ja uradim naseg Tajfuna.

"Primjećujem tek jednu uočljiviju grešku, ako me oko ne vara- zakitan spoj panela na hrptu trupa ... Taj je zazor između panela, kao i kod lovačkih Messera, postojao - dakle nije trebalo trošiti vrijeme ... Wink      "

Uh, provaljen sam!  ;D  Tacno je, nema ga, zurio sam pri kraju jer se  rad na toj maketi otegao preko tri godine.
Brzi
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

ubermagog

eh, koliko malo ima Eduard original maketa na kojima nema neka 'muka' - nego imaju jak marketing i recencente po 'interwebsima' koji ne pogledaju dalje od lepog sadržaja kutije  :P


voja

Хехехе Субо, па већина тих рецензија се и своди на хвалисање разних макета.  :D
Није "поштено" да када већ бан бадава добијеш макету, декале, разне комплете за конверзије, фарбице, . . . од произвођача напишеш нешто негативно.
Дешавало ми се да се поведем разним рецензијама разних "експерата" који раде ткзв. "независне и објективне" рецензије. Купим макету а оно када ми стигне благи ужас. Од такорећи безболног уклапања делова које рецензент нахвали сконташ, када макету узмеш у руке, да ту има праве хирургије.
Данас ти је интернет препун тих самозванаца који буквално просјаче од произвођача до произвођача па онда својим "рецензијама" замајавају поштен свет.
Зато већ годинама уназад верујем само рецензијама које напише неко ко је из свог новчаника издвојио позамашну суму да би купио макету коју рецензира. Тај није у обавези да пише хвалоспеве како би и следећи пут "зарадио" free sample

Александре, иако је макета одлично одрађена ипак је права штета што ниси убацио завесице које помињеш. То би макети дало баш онај њен упечатљив изглед и оригиналност. Добро, биће ваљда прилике на неком од следећих Тајфуна  :)

.

Lud13

Sta reci a da nije vec pomenuto u prethodnim postovima...svaka cast majstore na extra izradi ...

Dejan

gasha

Meni se svidja skroz, imam u planu da radim maskirnog ali ovaj izgleda odlicno  :super