Камов Ка 50 ш

Previous topic - Next topic

dusko

Поздрав свима ево коначно мог нај новијег пројекта, макета је звездина 1/72, доста солидна за склапање ако изузмемо пар проблематичних спојева :deadhorse које сам успешно решио. У наставку је пар слика, нису све доброг квалитета пошто још увек експериментишем са новим апаратом. Следе слике склопљене макете, прајмоване а затим у основној камуфлажној боји. Наставак следи.

































Neca i Misko

uuuuuu lepo, lepo, samo napred! Dobra je ova polica za makete  :)

PELE

Врло лепо за сада! Радио сам давно Ревелов Ка-50, сећам се да није био још за склапање... исто 1/72.

Какву ћеш му камуфлажу урадити?


pavlepav

superishka, lepo izgleda!  ;D
chudi me da si elise vec stavio, ja ih obichno ubodem na kraju da mi budu "rasklopive", no svako ima svoju tehniku  ;)

dusko

Ма ѕнам и ја  сам се ѕеѕнуо мало  могао сам само да поставим осовину ротора.

dusko

#6
Postavio sam  elise na rotore cisto probe radi i malo sam eksperimentisao sa slikama nadam se da su ove malo bolje.



dusko

#7
Konacno ofarbana i druga boja sad ostaje treca oko ovih braon polja :headbangbice cupavo ali nadam se da ce vredeti,jedini problem su dekali posto su fabricki uzasni tako da cu morati da koristim Begemot dekale jer vidim da ono jedini stampaju tako nesto ako neko slucajno ima za prodaju ove dekale neka se javi,evo i par slika.



oddball

#8
Dule, ne vidimo slike!
edit: sad ih vidimo :)

dobro mu je cucnula ova kamuflaza.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

lord sir giga

Stajni trapovi su mu velika boljka krive se i lako pucaju, posle jedno sedam lepljenja ostavio sam ga kakav jeste.
Vidi ako mozes lepo ih sastavi i ne primenjuj nikakvu silu, ja sam jednostavno udario glavom o policu i on je jedini stradao.

dusko

Za sada stajni trapovi lepo stoje nadam se da nece doci do defekta.