Mosonmagyaróvár 2011

Previous topic - Next topic

Slobo

Čestitam svima koji su osvojili medalje i priznanja na takmičenju!
Ali kako li ste samo prošli carinu u povratku sa tolikim maketama u kolima  ;D

Još jednom svaka čast i bravo!

tenk

dekijeva bembara legla pod tezinom maketa,dolazi carinik"sta imate da prijavite?"mmm nista?!"vozi i dobro dosli kuci! :super  :hahaha  :naughty
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."


Milan18111

E ludog li provoda i jos ludjih ljudi ...berza je neverovatno bogata i ima svega ali pod uslovom da stignete pre Bambija na berzu.... :lol
Kolegama sve cestitke na osvojenim nagradama jer konkurencija je bila veoma jaka...evo nesto slika,kasnije ce biti jos...

Pozdrav svima,
Milan


Sandman

Lepo je bilo videti sve brojniju ekipu nashih maketara u Moshonu.

Chestitke svim nashim maketarima na osvojenim medaljama i pohvalama - pogotovo nashim juniorima - sada polako "pecite zanat" za naredni stepenik - seniorsku kategoriju.

Dodacu na spisak "nagradjenih" i Goksija "Hartmanna" koji je sa svojim Aradom bio u samom vrhu - nije osvojio neku od medalja, ali je dobio "medaljonchic" za OK level (tj. kako mi to zargonski kazemo - OKlevelovali su ga :D) odnosno neki vid pohvalnice...

Ove godine su inache proglashenje nagradjenih podigli na neshto vishi nivo sa onim video bimom, tako da se konachno moglo lakshe "chuti" ko je sve nagradjen.

Kao i svake godine, kvalitet maketa bio je na vrhunskom nivou, s tim shto imam neki utisak da ih je ove godine bilo malo manje nego prethodnih, barem sudeci po stolovima koji su popunili hol.

Berza je bila standardno dobra i moglo se naci za svakoga po neshto.

Shto se tiche klope, standardno dobra (izbegao sam "vocne asortimane" ovaj put  ;D) a i Rasche (kako to Iguanac kaze) nije nedostajalo.

Preporuka za dodatne aktivnosti je poseta obliznjem gradu Gyor, koji je shesti po velichini u Madjarskoj i prestonica je oblasti Gyor-Moson-Sopron. Stari deo grada je jako lep, sa peshachkim zonama gde cete naci svoje trenutke za hedonizam ;) Udaljen je od Moshona nekih 40-ak kilometara, tako da je dobra alternativa i za prenocishte posetiocima takmichenja.

Sve u svemu, josh jedan lep vikend u Mosonmagyarovaru je za nama, chestitke josh jednom svim nashim maketarima za osvojene medalje, i hvala ekipi Maketallice na ludom zezanju ovih par dana.

Goran A.

Cestitam svima na medaljama, pogotovo sada jer je koliko vidim konkurencija bila zaista jaka! Potrudite se da svojim novim radovima obogatite i zacinite nasa takmicenja.

Nemsy_29

Cestitke na osvojenim nagradama! Sa ovim fotografijama mi samo pravite zazubice, sledece godine je odlazak u Moson pod MORATi (makar mi ponudili diplomski rad da branim 2 god ranije idem!).

Milan18111

#82
Druga tura....


vlajko&marko

Pridruzujem se cestitkama
svaka cast majstori  :bravo :bravo

rodeo














maketarske vragolije = MaVra
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

milten

HAHAHAHAHA
idi bre Rodeo u persun ...
Obavezno probajte Jersy Death sauce..
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

RILE-NS

Darko ,da li su prve cetiri fotografije iz ciklusa "Baja i kobaja"?

djnik

Cestitam ucesnicima i nagradjenima! Vidim da ste se odlicno proveli, bas mi je drago! Milane, hvala ti za izvrsne slike :super

rodeo

@Rile  Prve cetri fotke su kopija Endi Vorhola :lol
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Gusha

Bravo, bravo majstori....Svaka cast za medalje..Ovaj s' kobajama na kraju je najbolji...