МиГ-25ПД 1/72

Previous topic - Next topic

Nemsy_29

Quote from: KuKLiNsKi on 07-03-2012, 22:05:51
jako ljepo
momci, zna neko dal ima neka jednostavnija maketa 25ice?

Ima ICM razlikuje se smao sto ima normalne panele, par detalja vise i malo riveta

KuKLiNsKi


AirGuard

ICM ima i bolje odradjeno naoruzanje a sam avion vise odgovara PD verziji nego kondor maketa.

PELE

ИЦМ је много бољи него Кондор, панели, склапање и више вуче на ПД верзију него овај кога ја радим.

Додате неке ситнице, надам се да ће преживети полирање макете, фарбање и прљање...








airsuba

dosta sitnurije a pito cev izgleda baš dobro nameštena!

Paja

Odlicno! Ovaj tvoj rad cu koristiti za svoj Libijski ICM kada ga jednog dana budem radio. ;) sta si koristio za pito cev i kog precnika?

PELE

Игле најобичније, а пречника су око 1мм.  :)

Paja

Izgledaju jako tanko...  Ja zaboravio da je ovo valika masina... :hahaha

Nemsy_29

Svi navalili na libijski MiG-25, mada verovatno cemo ih uskoro samo kao makete gledati jer su nedemokratski avioni pa ce ih ruka demokratije kasapiti jako brzo :-\

Inace Pele nemam komentar na detalje, sta bi tek onda sa ICM napravio  :cheers

PELE

Детаљи и панели су ми очајни јер нисам обраћао пуно пажње на њих, хоћу само да што пре завршим ову мрцину и да је не гледам више.

Када будем набавио ИЦМ, онда ћу 25ицу одрадити како ваља, ово "качење детаља" је само због тога да макета не буде скроз празна и из кутије, како би се рекло...

Miroslav Š.

Majstorija, svaka čast :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Paja

Libijski ili Iracki. :P Pa Pele,opali sto pre taj ICM da vidimo njega. Kakav ce on biti, kada je ovaj "ovakav jadan". Ja ne pocinjem svoj dok ne ugledam tvoj rad na ICMu. ;)

dusko

Odlicno se boris sa ovom masinom , a sad na farbanje.

Goran A.

Sta god da mu uradis, valjace, samo da ne izgubis strpljenje.

PELE

Ма биће он ОК, али дефинитивно не онако како сам планирао.

А на крају крајева, ништа никада и не буде онако како смо замислили...  :)