МиГ-25ПД 1/72

Previous topic - Next topic

PELE

Средио сам млазнице пре пар дана али ћу их сликати и окачити тек када буду скроз готове.

Мало сам радио и на предњем трапу и точковима, њих сам прошли пут залепио онако из кутије, сада сам решио да их мало дорадим, ништа специјално, мала вежба пред ИЦМ...

Тенкс фор лукинг!  :)







Paja

Dobar ti ovaj rad na nogama stajnog trapa. Definitivno cu ovaj rad,i tvoj buduci na ICM-u,koristiti kao referencu za svoj nekad u buducnost ICM. Sto se tice detaljisanja i svega ostalog,meni je ovo ok,jos taj naredni da docek,i prepuna kapa.
Samo napred! :super

PELE

Хвала! Не би било лоше да направимо један топик, пошто ћу ја радити ИЦМ али вероватно конверзија у РБ или РБТ, па би обојица могли у истом топику да качимо слике, наравно било би лепо да нам се придружи још неко ако хоће.

Ако си заинтересован, јави. Очекуј почетак радова негде крајем лета.  :cheers

Paja

Ih.. Kod mene ti rad na maketi traje mesecima,a u zadnje vreme sam bas usporio. Imam 2 makete u radu,i 2 na cekanju,ni jedna nece skoro ugledati rad. A ne volim da mi makete stoje u kutiji. Ali svakako,ako poludim,pa ih zavrsim,pridruzicu se. ;)

PELE

Таман скупљаш референце и живце до лета, после ћеш лако...  ;D

airsuba

sexy noga  :super
onaj deo dole gde se kabl kao ukljucuje je vrlo dobro ispao!


dusko

 :god Noge su sjajne ,odlicno  odradjeno.

matilda

pele, svakako fascinantan rad.
pratim sa uzivanjem.

stevan

Sandman

Fino si se izveštio sa istanjivanjem ramova plastike - dosta bogatije noga izgleda ovako.

One "obujmice" oko kablova su Tamiya traka?

dragan_mig31

Odlicno izgleda za sad :) nego kad ce ovo da bude gotovo? :D

PELE

@Срђан - Да, направио сам их од Тамија траке. Ништа ми друго није пало на памет, никако да набавим онај лим од Нес кафе, чујем да је много добар...  :)

@Драган - Не знам стварно када ће бити готов, радим лагано. Прво сам хтео да га збрзам за полицу, али сам решио да додам неколико детаља, али опет за полицу.  ;D

Данас сам мало чачкао главне трапове. Гледао сам доста фотографија и могу рећи да има свега пар каблова на траповима ( ја сам успео да уочим два, са исто толико прикључака ). Нису још завршени, биће још пар детаља...

Након овога, следе кутије трапова.





Paja


Mikoyan29

Odlicno, sta reci.... :super
MK "Oluj"

sezan

Lepo.Svaki detalj plus će obogatiti maketu na kraju.  :violin
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

PELE

Дефинитивно постављам задње слике неофарбане макете. До викенда ће бити готово "кречење", надам се...  ;)

Макету ћу још једном ишмирглати како бих смањио дубину панела на крилима, да после прљање не делује претерано. Више сам времена провео шмирглајући изгребане површине и залутале панеле од урезивања него што сам радио на детаљима. Млазнице су сређене комплетно, пар дана мучења али је вредело. Не штрче више као пре, сада је све уједначено и у линији...