МиГ-25ПД 1/72

Previous topic - Next topic

Suhoj

Lepo ide to, kokpit je super
Kakvo je ovo zuto zlo kojim gitujes?  :D

PELE

Е то зло је од Тамије, двокомпонентни гит...  ;)

PELE

Quote from: ILIJA iXa on 10-01-2012, 17:37:39
Moram i ja da dodam neki komentar ;D
Ovo do sad je za mene vrh! Verujem da je teska za rad ali ti!,ti si je "samleo" do sad :o
Kad gledam kampanje najvise gledam ovu sitnuriju,instrumente itd. i pitam se kako?,cime to radis?

To je to, ja velim da je "meljes" ali tebi je verovatno pre do :headbang? ;D
Pozz

Хвала на коментару.

Кокпит фарбам ербрашом а ситнице ( дугмићи, прекидачи, мерачи и остале глупости ) радим са чачкалицом. Нанесеш мало боје и "тапкаш" по иструментима. Посте тога техника "драјбраш" и прљање темпером, мада у овом случају сам користио Промоделеров "вош" ( види се на сликама кокпита ) и после свега тога мат мак.

Никаква филозофија, свако то може.  ;)

dragan_mig31

Tako se radi :) samo napred.Nateraces me da odradim moga do kraja.zaj***o sam se gadno oko sam sklop kod izduvnika :S

flanker

E pa mnogo me nerviraju ovakvi likovi koji udaraju visoke standarde maketarstva pa onda svi moramo da ih pratimo  :cheers :bravo
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

PELE

Нервира и мене много тога, шта да се ради...  ::)

Шала наравно... ма какви црни високи стандардни? То што се нека будала као што сам ја нашла да урезује Кондор јер ме је мрзело да чекам неке веће паре и купим ИЦМ, са резинским кокпитом, мало прљања и "сређених" фотки не значи да постављам високе стандарде... чини ти се то, због слика... :D


sezan

Samo napred Pele.Bice to odlicna maketa vidim ja.  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sandman

Fino ga delješ - maketarski uspeh proizilazi iz ovakvih sado-mazo avantura...ako si istrajan...  ;)

Kako ti se čini rad sa tim dvokomponentnim gitom?
Jel to onaj git što se suši isključivo pod UV svetlom?

PELE

Гит је одличан. Добију се две масе, жута и бела и када се помешају може да се ради са њим. Када завршиш са наношењем и обликовањем само поквасиш водом и то је то. Једини проблем је што мора да се чека доста дуго, ја га оставим дан - два да се лепо стегне и онда шмирглам.

Ако се лепо нанесе нема потребе за поновним гитовањем, дакле само једном...  :)

Goran A.

Taj git ima sasvim drugu primenu, neprakticno je za to za sta ga ti koristis.

Nemsy_29

Quote from: AG02 on 11-01-2012, 14:36:56
Taj git ima sasvim drugu primenu, neprakticno je za to za sta ga ti koristis.

To je i meni cudno, mislim da klasican git na sve ovo radi isti posao a cini mi se da je laksi za obradu i nanosenje

dragan_mig31

recimo meni je najbolje resenje superlepak i plastika :) kit izbegavam koliko mogu.

dusko

Quote from: AG02 on 11-01-2012, 14:36:56
Taj git ima sasvim drugu primenu, neprakticno je za to za sta ga ti koristis.
Kolega cemu sluzi taj git da li je za modeliranje nekih detalja?

kapetan

Pele, tebra, htedoh da te upitam, čime si izrezao zakrilca? Ako može slička?
Pozdrav, Bojan!

Goran A.

@ dusko

modelovanje, popravke, vece zakrpe.