1:72 "Aluminum"

Previous topic - Next topic

su27rules

1:72 mjerilo........ vozilo "Aluminum"............još moram podlogu nabaciti.............bojano pinelima i MM i Revell bojama!!




rodeo

Meni ovo skroz simpaticno izgleda da je neka "Dora" pala za slobodu  :)
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

milten

 ... + viskovi oznaka + tockovi jednog traktora +  DVD :super
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

lord sir giga

Samo nadji negde drveno postolje zalepi ovaj DVD i uzivaj ovako kakav je na slici je fenomenalan, ili disk ofarbaj u aluminijum ili ga ostavi ovako nek reflektuje.

su27rules

pogon 4x4,kardan i ostali dio pogona u trupu.




















su27rules

#5
Quote from: milten on 20-01-2011, 20:12:23
... + viskovi oznaka + tockovi jednog traktora +  DVD :super

Kombinacija dijelova:     1:72 Italeri FW-190D-9,kotači 1:72 ICM ZiL kamion,volan u kokpitu i ručica mjenjača i prednji dio sa pogonskim osovinama od 1:72 Revell Hummera,stražnji pogon od dijelova nogu 1:144 Revell Airbus,usisnik od 1:144 Revell Airbus motora,retrovizori su prednji farovi 1:48 Tamiya Citroen,mala krilca na stražnjem dijelu su 1:144 Dragon Su-35/37canardi,disk-kočnice na svim kotačima su 1:144 Revell MiG-31 kotaci ......itd......

djos & filip

Ludo izgleda, otkacena ideja, originalna izvedba! (ne znam sta bi rekao Kurt Tank da vidi ovaj projekat  ;D )

Bas je dobar

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Slobo

Quote from: djos & filip on 20-01-2011, 22:25:34
ne znam sta bi rekao Kurt Tank da vidi ovaj projekat

Pa verovatno bi rek'o: "To ti nikad neće poleteti sinko!"  :hahaha

Odakle ti samo ideje...

Pozdrav!

minolovac

Da mi se s tim dofurati pred našu birtiju...  :deadhorse

medico

odlicna ideja !!! bas mi se dopada , licno mozda bih malo izmenio poklopac mitraljeza da buda manje budzast vise aerodinamicki . cenim  da si zamislio da pogon bide na prednjem trapu pa ja zato zadnji trap sa manjim rasponom tockova ? Kako bilo pravo osvezenje za forum  :bravo

su27rules

#10
Quote from: medico on 21-01-2011, 00:16:05
...............licno mozda bih malo izmenio poklopac mitraljeza da buda manje budzast vise aerodinamicki.......

otvori izvadenog naoruzanja su sada novi usisnici zraka zbog novog motora i novog sistema hladenja ;)
Pogon je 4x4......

su27rules


sezan

Odlicna ideja!Boja mu prvise zrnasta!Revel 91 ? Iz pticije perspektive lici na formulu,okrenutu naopako!Realizacija odlicna na kraju!Svadzau mi se jako!Pozz!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

braca23

 :think zanimljivo vozilo ... :) svak cast za projekat!