Dan Državnosti

Previous topic - Next topic

vuk

Danas mi je trojka G-4 protutnjala par metara iznad prozora,na N.B.,a malo je i onih koji nisu primetili 29-ke,An-26,orlove....nad Beogradom. Predpostavljam da je to priprema za predstojeći Dan državnosti,al nisam upućen,dali će to biti neki zvanični program,tipa mitinga ili šta već...Ako je u pitanju nešto takvo,zna li neko,kada će biti i gde? zahvaljujem :cheers

lord sir giga

Ja ih nisam video posto sam radio, ali ih jesam cuo.
Najverovatnije u nedelju, tako sam ja shvatio, ali treba cuti to ili procitati u medijima da bi bili sigurni 100%
PS:ispravi naslov ovog topika, posto po pravilu topici se nepisu velikim slovima, osim pocetnih slova recenice

Nemsy_29

Video sam An-26 kad sam bio na Obilicevom vencu oko 13h, takodje sam cuo G-4. Kolko ja znam vojna vezba je u Nedelju i pocinje u 11h(nesigurna informacija)

ubermagog


batana

Ja gledao sve dok sam bio na poslu - Airport City NBG
Ovako 2xMiG-29 ce letei vislje od ostatka i predstavljace lovacku zastitu, prvo ce proci 3xG4, potom par minuta kasnije 3xJ-22, zatim ce proci AN-26...
Sve vreme 2x Mig-29 ce se vrteti u levom zaokretu i predstavljati zastitu...

vuk

Zahvaljujem se na informaciji,a ujedno i izvinjavam za velika slova u nazivu topic-a,bilo je slučajno...Ovo sto je batana opisao,je upravo i ono što se danas moglo i videti ....Hvala još jednom....pozdrav

lord sir giga

Da ne bi otvarao nov topik postavicu slike ovde.
Prvo da cestitam svim pripadnicima dan VOJSKE SRBIJE, kao i svima Sretenje dan drzavnosti.
Bilo je jako lepo, mislim da je najjaci utisak bio uletanje vucjaka kroz prozor u auto, kao i Prelet borbene avijacije i helikoptera.
Steta nisam probao vojnicki pasulj, posto je interesovanje bilo preveliko kao i guzva (valjda je narod resio da ustedi nedeljni rucak, ne zameram im uopste).
Hteo bih posebno da cestitam jedinicama roda Veze, posto nista bez Veze, kao i Milosu Kolundzicu postavljenje za Kapetana.
Pozdrav svima slike uskoro.

lord sir giga

#7
Evo slika




lord sir giga

#8
E sad probacu da ovo docaram onako kako je i bilo, a bilo je fenomenalno slikati ih i gledati svecani defile zastava.


Nadam se da ste zadovoljni, bilo je jos dosta slika koje sam obrisao posto su slicne, kao i neke koje sam smatrao manje bitnim posto ima vise ljudi nego onoga sto treba da se vidi



dragos

Najbolji je onaj snimak Gigo ašššova iz americke vojne pomoci.Lazara vodaju kao mecku,niti ga kupuju niti drugom daju.

lord sir giga

Te asove sam namerno slikao, kao novo vozilo super sema farbanja murtaljez, e (citati kao zvuk pogresnog odgovora) kad ono zardjali asovi ko da nemaju para nizasta sem za svoje dzepove, a licno znam da su ljude obilato kaznjavali sto nemaju jedan clanak od antene za RUPove.
Sto se lazara tice, za ne upucene, postoji samo jedan primerak ovog vozila, kao i jedan manji cetvorotockas, kojeg pokusavaju da uvale jadnim iracanima, a dace Bog da oce da se malo nafatiraju para.
Bese i Oklopa al ga od guzve i dece koja skakuce nisam slikao, bio je Tenk M-84 abs (ili ABC neznam vise ni ja sam) gvozdika munja Nora u vucnoj verziji i ostalo

vlajko&marko

moj jedini snimak od danas koji vredi necemu  :headbang
http://www.youtube.com/watch?v=P9vZqFAy35M
i par slicica














i na kraju moja malenkost i junior


:cheers

airbamby

http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

stefa

Svecanost je zaista lepo napravljena nema sta, a tek izlozba vozila, jedini razlog zasto sam isao, je bila jos bolja!  :) Jedino su malo deca pravila probleme sto se tice slikanja i razgledanja pa i disanja, lepo je sve to sto ih roditelji dovode na ovakva desavanja, ali nekome koga zapravo ovo zanima, prave problem...  :(
No dobro, sve su svemu, jedinstvena prilika da se vidi sve ovo. Drago mi je sto sam je iskoristio.  :D

Gusha

Ama bre, uslika li neko onu maskirnu osmicu...il da idem kod mene na aerodrom da je uslikam...(mislim na Mi-8)