1:72 "E.D.W.D.F." Combat Truck 2047.

Previous topic - Next topic

su27rules

"E.D.W.D.F." = European Drinking Water Defence Forces, 2047. godine negdje u Europi.............
1:72 Italeri F-16A/B i dijelovi iz kuitje sa viškom od ostalih maketa i samogradnja dijelova,MM akrilke i Revell enamelke,brljano pinelima1!!























lord sir giga

Sad bi neko neupucen pitao svrha ovoga je ::)
Ali kao sto se vidi iz prilozenog ovo je avion za letenje po brdovitom izvorom bogatom terenu.
Samo mi nije jasno sta ce mu ovoliko razlicitog voruzenija (interesuje me sa kojih aviona su Podkrilni topovi 20 i 30mm, ili si to ti sam strpao cevke, mada mi deluju poveci) , pa ovo bi bila nocna mora za odrzavanje i snabdevanje, a o skladistenju rezervnog kompleta da i nepricamo.
Ali da shvatimo da su jedino avioni preostali, posto je u masovnom sukobu armija ovaj koncept jako moguc, prihvatam i podrzavam ideju.
Jako mi se svidja rezervni komplet guma, koji je onako iskoriscen i za odbranu motornog dela ovog "oklopnjaka  ;)", kao i veoma realno odradjene oklopne ploce.
Samo napred.

Mit@_koRupCij@

Kako luda ideja!!! Odlicno izgleda  :super

Marko M

Podseća me na nešto iz Pobesnelog Maksa. Dobra ideja.

Profa

Tvoje ideje uvek iznova oduševe :bravo :bravo
Naravno, neću zalaziti u mogućnosti u kom bi konfliktu ovakvo vozilo moglo biti upotrebljeno, ali si ga fenomenalno odradio...
Bogu fala što sam Lala! :)

aca

Ovo je nesto najludje sto sam video u zivotu , nema svrhu a u asto jos i neradi.Svaka cast svidja mi se u potpunosti , na sve si mislio i repni tocak da se neprevrne i rezervne gume.Sto bi moj kolega sa posla rekao moraces da mi das tvoju sliku da te istetoviram.Ako imas jos koju ovaku ideju samo napred treba iskoristiti tvoju mastu. :bravo :bravo

Mikoyan29

AHAHAHAHAHHAHAHA!!!
OVO je najjinteresantniji What if koji sam ikada video!
Fenomenalno je ispalo, SVAKA CAST za ideju!!!
:super :bravo :super :bravo
MK "Oluj"

su27rules

#7
Tnx to all!! :cheers   >:D

Quote from: lord sir giga on 12-02-2011, 18:01:26
...............interesuje me sa kojih aviona su Podkrilni topovi 20 i 30mm, ili si to ti sam strpao cevke, mada mi deluju poveci).......

Inace da nadopunim sta sam upotrebio:
ograde=klupe za opremu i nosač za 50.cal i strojnica,retrovizor,brisaci i volan sa mjenjacem od Revell Humvee-a,straznji pomocni kotaci su glavni kotaci iz kutije F-16 na nogama od 1:144 Revell MiG-25,glavni kotaci su od Ural kamiona i prednji kotaci od 1:144 Airbusa,duple glavne noge od F-16,prednja noga od Airbusa u kombinaciji sa prednjom nogom F-16 i još nekim dodatnim dijelovima od raznih podvozja,sjedalo za gornji top i upravljacka ploča i rucice su od 1:72 Revell MiG-3,trup i obloga gornjeg okretnog topa je sklepana od F-16 naoružanja iz kutije,skaline od 1:72 Hasegawa X-29,podkrilni kontejneri sa topovima modificirani originalni od 1:48 Pro Modeler/Revell/Monogram FW-190F-8,oklopne dodatne obloge po trupu su poklopci kotaca F-16 i dijelovi karoserije Hummera,te još dodatne trake od dna plasticnih tanjura  itd itd.......


Sneni

European Drinking Water Defence Forces, zanimljiv scenario, ali i prilično proročanski :o
Odlično zamišljeno i odrađeno, svaka čast!
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

nesha

Мајсторе.....какав си ти цар!
Само настави тако  :cheers

sezan

MAD MAX masina!Ludo burazeru..LUDO!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

su27rules


lord sir giga

podkrilni kontejneri sa topovima modificirani originalni od 1:48 Pro Modeler/Revell/Monogram FW-190F-8

Da li su ti kontejneri bas u ovoj postavci 20 i 30 mm ili si ti dodao top od 30 mm mesto topa od 20 mm.
To me samo interesuje.

su27rules

Quote from: lord sir giga on 18-02-2011, 17:14:40
Da li su ti kontejneri bas u ovoj postavci 20 i 30 mm ili si ti dodao top od 30 mm mesto topa od 20 mm.
To me samo interesuje.   

U kontejneru su bila 2 topa 20 mm,a ja sam napravio kombinaciju topova od 20 i 30 mm u istom kontejneru!!

Miroslav

Ne zelim da ulazim u filozofiju tipa sta i kako bi bilo kad bi bilo, jednostavno sam odusevljen ovim radom! Bravo majstore!  :bravo