1:72 Italeri F-5E(restauracija-drugi put)

Previous topic - Next topic

Pedja

Quote from: dragan_mig31 on 20-02-2011, 23:53:39
Hvala svima :)

@Pedja boj je sasvim prav :D neznam kako se to kod tebe na monitoru vidi ali na maketu je ravan.

E moja je  greška,nije ni monitor kriv,izvini.

djnik

Tvoj remontni zavod nikad ne spava! :) Svaka cast, odlican avion!

oddball

dragance svaka cast! em ih radis zavidnom brzinom, em zavidnim kvalitetom. ova jeste prezivela dve restauracije ali je dozivela jako lep rezultat.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

Quote from: Sandman on 21-02-2011, 09:13:18

Jedino se samo pitam - kako te samo nije mrzelo da ponovo restaurirash istu maketu  :D

Planirash neku novu egzotiku uskoro? :)


Ma ne mrzi me trealo mi je 2-3 dana da je restaurisem.kokpit nisam puno dirao,maketa je vec bila sklopljena tako da morao sam samo da sredim panele i poneki spoj.Od egzotike planiram restauracija na jedan BA HAWK u engleske boje i oznake sa haldnoga rata a tu je i F-16A kojeg radim u americke oznake iz 80te.Ovo i nije bas neka egzotika ali sasvim je moguce da zapocnem marokanski mirage f1 :)

Sandman

Quote from: dragan_mig31 on 23-02-2011, 15:55:36
Ovo i nije bas neka egzotika ali sasvim je moguce da zapocnem marokanski mirage f1 :)

Ovih dana su aktuelni libijski Mirazi F1 na Malti pa eto ideje i za neku dioramu ;)

Milan18111

Odlican rad Dragance.
Opasno mu lezi ova kamuflaza.


dragan_mig31

Quote from: Sandman on 23-02-2011, 15:58:33
Quote from: dragan_mig31 on 23-02-2011, 15:55:36
Ovo i nije bas neka egzotika ali sasvim je moguce da zapocnem marokanski mirage f1 :)

Ovih dana su aktuelni libijski Mirazi F1 na Malti pa eto ideje i za neku dioramu ;)

Nevolim diorame a sigurno ne ovakve masine koje su prebegli.Volim samo operativne masine.Zato cu marokanski da radim a i mislim da nekako bolje izgleda(bar meni) nego ovaj libijski f1.Kad su libijci u pitanje radicu mozda su-22 ili mig-25.

Hawkeye

Dragane,svaka cast,odlicno si ga uradio :) !

'Уживај младићу за младости своје!'