Zrenjanin 07.maj 2011.

Previous topic - Next topic

tenk

fantastican dan!kao sto rece bambi,letacki dan i makete :love sve pohvale za organizatore i na organizaciji i na gostoprimstvu!docicemo ponovo!
steta sto ljudi nisu imali sluha za berzu,pa niko nije dosao :(
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

divvac

da ponovim vec receno,stvarno lepo takmicenje, na lepoj lokaciji,sa dosta atrakcija za malisane,a i nas matore :P
sto se tice berze,ok,prvenac je ;) ima dana!!
jedino mi stvarno zao sto nisam poneo gajbu pivceta i jedno cebence,i da se zavalim u travuuuuu  ;D :cheers
moja Prva turska

gasha

Cestitam na uspesno organizovanom prvom takmicenju. Zao mi je sto nisam mogao da dodjem ali sam po drugarima iz kluba poslao makete. Po onome sto sam cuo, lep broj maketa narocito za prvo takmicenje. Zelim Vam puno uspeha i da svako sledece bude jos bolje.


Profa

Bilo je super, sem par zanemarljivih početničkih tehničkih omaški u organizaciji, ali to se da srediti vežbom ;)
Odličan broj maketa zavidnog kvaliteta za prvo takmičenje u "provinciji", srećom nije bilo berze pa se nisam nervirao što sam dekintiran ::)
Vidimo se dogodine kod vas, a u međuvremenu i drugod :cheers
Bogu fala što sam Lala! :)

sezan

Lepo,lepo je bilo!Za prvi put ,sta vise ,vrhunski !  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Suhoj

Takmicenje je bilo odlicno, lepa atmosfera  :)

PELE

Odlicna tekma, nadam se da ce sledece godine biti jos bolje!  :cheers

djnik

Nadam se da ce opravdano odsutni biti uskoro u prilici da vide slike ;) Svaka cast na odlicnom provodu!

gmiserbia

#53
Хвала Вам свима на подршци и похвалама и што сте нас посетили у великом броју. Драго ми је да сте задовољни као и ми и да је прво такмичење било по мени веома лепо и успешно али то нас обавезује да свако следеће мора бити још боље. Посебно се захваљујем МСС-у, МК"Моделиус" и МК "Олуј" за помоћ при организацији и уопште подршци око такмичења. Шта још рећи? ХВАЛА ВАМ СВИМА :cheers

п.с. слика немам или имам јако мало јер нисам стигао да сликам, а ко има... :bravo

Ранг листа такмичења

http://www.krilapetrovgrada.org.rs/index.php/2011-04-08-12-46-02/17-2011
http://krilapetrovgrada.blogspot.com/2011/05/2011_07.html

Miha


sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Trutek

Koliko vidim lijepo ste se zabavili...za prvo natjecanje skidam kapu...zbilja...svaka Vam čast...

Nadam se da ću u narednih par godina i ja iz Hrv doci do Vas na natjecanje...

Lijep pozdrav.

gmiserbia

Quote from: Trutek on 08-05-2011, 16:40:40
Koliko vidim lijepo ste se zabavili...za prvo natjecanje skidam kapu...zbilja...svaka Vam čast...

Nadam se da ću u narednih par godina i ja iz Hrv doci do Vas na natjecanje...

Lijep pozdrav.

Хвала,
Добродошли. :cheers

Ćomi

Evo malo slika i od mene...Kratko smo se zadrzali ali imalo se sta videti ;)
No signature.

nesha

Да се и ја захвалим нашим домаћинима на љубазном дочеку и дивно проведеном дану у пријатном амбијенту.
Надам се да ће 'Ќрила Петрограда' постати и остати традиционално такмичење, са великим бројем такмичара и посетилаца.
:cheers