Alat i pribor

Previous topic - Next topic

kapetan



Konačno da se i ja oglasim. Nakon konačno prikupljenog novca, kupovina kompresora i air brush-a je obavljena, u alexandar-cosmetics. Mislim da će i prikazani alat biti dovoljan za početak. Mig-29 koji se vidi na slici je moj prvi, kao što se vidi nedovršeni i  neuspeli rad ali u budućnosti, zahvaljujući novom alatu valjda će napredovati. Sin je za rođendan dobio maketu eurofighter-a i F-18, pa da krenem sa stvarnim radom. :super

kapetan

Molim da, ako neko ima kompresor koji se vidi na mom predhodnom postu, a radi se o modelu iz alexandra, TD-086, kaže svoje utiske o istom. Moj kompresor se greje, nije vreo ali nije daleko od toga, pride kada mu padne pritisak u boci, pređe na neki čudan režim rada, po zvuku rekao bih sporiji, i više se trese nego što pri  prvom uključenju do postizanja radnog pritiska. Možde ga nisam dobro podesio iako mi to izgleda vrlo jednostavno.
Hvala unapred!

JASTREB

pozz. kolega,mene zanima cena AB? A sto se tice "grejanja"motora to je normalno,ja imam slican kompresor i jos bez boce ...

kapetan

Cena AB je 2790,00 dindži, pogledaj na sajtu alexandar-cosmetics.com. Ima ih više i ima i cenovnik, pa biraj spram sebe. Pozdrav!