Knights Templar, XIII century, Holy Land

Previous topic - Next topic

Hammond_Lord

Evo jos par figura koje bi trebalo uskoro da budu zavrsene.

Prva figura je od italijanske firme Soldati, napravljena od belog metala, velicine 54mm. Farbana je kombinacijom akrilnih i uljanih boja, a za kraj ce dobiti blagi sloj akrilnog matt laka.

Druga figura stize od italijanske firme Pegaso, takodje 54mm, s tim sto je u pitanju rezinska kopija.






Srdjan

Uh, kako je dobro... :) Hajde molim te reci mi kako i gde da nabavim te figure... jednostavno moram imati templare, ne pitam za cenu...  :)

rodeo

  Kreci se po maketarskim takmicenjima, ima jedan momak iz Sente koji donosi kopije rezinskih figura poznatih proizvodjaca na prodaju. Cene su prihvatljive. Ima nesto i na komisionoj prodaji kod Milana u radnji. I naravno mailorder kao alternativa.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Hammond_Lord

Quotejednostavno moram imati templare, ne pitam za cenu...

Znam taj osecaj... :D

Nabavio sam te figure prosle godine preko neta od jedne ceske firme, a krajem 2006-te je dosao novi vlasnik koji trazi da sva placanja idu preko PayPala. Na nasu veliku zalost, na PayPal-u se ne mogu registrovati korisnici iz Srbije, tako da je placanje onemoguceno, bar za sada. Ukoliko pronadjem neki drugi sajt koji nam moze ponuditi slicne stvari, odmah cu ti javiti! Cena, zavisno od figure i postarine se krece od 20-30 eura.

Rezervna varijanta bi bio www.m-model.pl, imaju dosta finih rezinskih figura, pa pogledaj, sigurno ces naci nesto sto bi ti se svidelo. :)

Balder

Hm... Zar nisam vec negde video ovu prvu... Mada mi i ova druga poznata...
Svidjaju mi se... A i lepo je sto su uradjene u identicnom stilu, pa bas izgledaju tako, iz istog reda :) :P

Balder

U M-Hobby-u mogu da se nadju rezinske kopije!?!? Recite da to nije greska, plizzz :P :D

Hammond_Lord

QuoteHm... Zar nisam vec negde video ovu prvu... Mada mi i ova druga poznata...

Ovu prvu si video na takmicenju u Beogradu, a ovu drugu mozda negde na netu, jer jos nije zavrsena:).

QuoteA i lepo je sto su uradjene u identicnom stilu, pa bas izgledaju tako, iz istog reda Smiley Tongue

Znam da ne preferiras Templare, ali red je bio da unesem malo sarolikosti medju one Tevtonce ;) :D. Uskoro bi trebalo jos nesto da se pojavi iz moje male radionice, a kao sto uvek kazem,

stay tuned... :)

Balder

Mozda neki mali slatki Hospitaler da i on ubaci sarolikost :D

Hammond_Lord

QuoteMozda neki mali slatki Hospitaler da i on ubaci sarolikost

Hm, izgleda da informacije cure vise nego sto sam ocekivao... ;)

milanco

Svaka cast i da vidimo i te ostale sto pre ;D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Srdjan

Ne bi bilo lose da napravis nekog saracena, pa onda mozda neku dioramicu...  :) Je si li razmisljao mozda o tome? Ili si mozda vec to i radio...  :D

Hammond_Lord

Vec sam smisljao nesto na tu temu, ali bi mi trebalo par nekih saracenskih figura. Nesto slicno sam video na m-modelu, ali tu vinjetu base "cene"! Mislim da cu malo sacekati dok je ne realizujem... ::)

Sijamski_Mrmot

Everyone must now bow to our figure master painter, the hammond lord!



;D

Hammond_Lord

Hvala ti ako tako mislis, ali nisam ja bas toliko dobar. Mozda jednog dana... ;)

Morgy

Da hteo sam da uzmem neki mob preko neta al nema nas na pay palu, mada zaboravio sam da proverim da li imaju others deo, možda smo zajedno sa Kligoncima. >:(