Galaxy Hobby Show 2011

Previous topic - Next topic

djnik

Takmicenje je odrzano u radnji Galaxy Hobby u gradu Lynwood-u na jedno 30 minuta severno od Sijetla. Kao i svake godine prijatno osoblje docekuje maketare od 10 ujutru do podne i onda sledi razgledanje maketa i sudjenje. Svi ucesnici tokom takmicenja imaju popust u radnji od 20% dok  nagradjeni dobijaju vaucere koje mogu iskoristiti da pazare nesto novo.

Posto ne volim da oduzim sa pricom, postavljam prvo slike aviona.


djnik

Oklop



Automobili



Ostale makete



Par slika radnje


He-162 je osvojio drugo mesto u kategoriji mlaznjaka. Popust od 20% kao i vaucer za drugo mesto sam iskoristio da pazarim Do-335 u 1/48 kao i par sitnica.

misa

Hvala za slike!

J7W čiping je za udžbenike maketarstva, gledam sliku već 10 mnuta i oduševljavam se.

Pozdrav,
Miša :)

Momcha


Milan18111

Hvala za fotke.
Sve cestitke za osvojenu medalju,zasluzeno nema sta. :super

barbarossa

e to se zove maketarska radnja.. :mjetal

svaka čast za slike, kao što Miša kaže, japanac nas je ostavio bez teksta

dusko

Cestitam i ja na uspehu,jos da dodam da je berza ludilo kada sam sam samo video ponudu boja na jednom mestu nisam mogao da verujem da tako nesto postoji.

Slobo

Čestitam na uspehu, a što se tiče radnje... verovatno bih prvo vrištao pola sata kad bih se našao u njoj, a onda bih možda nešto i kupio  ;D

Pozdrav!

djnik

J7W jeste cudo od makete. Mislim da ga proizvodi jedna japanska firma. Takodje imaju i Ta-152H u 1/32. Sto se tice radnje, ponuda je odlicna, cene su malo visoke ali sa popustom od 20% je bilo podnosljivo.

Jadgkommando

Cestitam! Hvala za fotografije, odlichan show!

Zoukei Mura radi njega a pored Ta-152 zavrsavaju i 1/32 Skayraidera-a

Pozzz ;)

djnik

Zoukei Mura u pravu si. Mislim da je neko na Hyperscale-u odradio njihov Ta-152H.

Poseidon

MISLIM...ŠTA REĆI:)))) od ove radnje mi bale idu...šalu na stranu...kad god vidim ove tvoje izveštaje druže dobijem inspiraciju da i ja po nešto završavam od mojih šklompocija.

djnik

Iz tog razloga i postavljam ove izvestaje! Imas do kraja nedelje da zavrsis prvu maektu  :super