Otvorena vrata aerodroma Batajnica i Nisa

Previous topic - Next topic

Nemsy_29

Posto vidim da niko nije nista napisao cisto da stavim ovde da su kapije aerodroma Batajnica otvorene 21og Maja za javnost a na Niskom 26og Maja. Na my city forumu sam video da ce biti i finog letackog programa na bataji ali za Nis ne znam. Sto se tice tajminga clan zixo je napisao da su kapije otvorene od 10h do 14h.

tenk

www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

lord sir giga

Bilo je lepo, i izlozbeni deo i letenje, a slag na tortu je bio kraj kada su iz aviona izasli kadeti ( i zenski i muski).
Tako da su bravure na nebu bile odlicne.
Opet su migovi-29 odradili najbolje, ko i po obicaju sa bravurama i letenjem tik iznad glava, o zvuku motora i posebno mirisu sagorelog goriva grlo ce da pamti to najmanje koju nedelju, ali je vredelo.
Svaka cast organizatoru, i sve cestitke za zavrsnicu bilo je fenomenalno.
Imam jednu kritiku, iako su pozivali gradjane i ljubitelje vazduhoplovstva, prizor da nema nista, ali ama bas nista da se kupi me je razocarao.
Nemogu da shvatim vojnu ustanovu Dedinje da nije mogla da dodje sa jednim rostiljom i kojom hladnjacom za pice i da zaradi kolko tolko (ko je bio mogo je lepo da sracuna kolko bi tu para bilo), molio bih organizatora da ovo ukoliko je moguce ispravi na sledecem otvorenom danu na Batajnici.
Evo i jedne slike, cekao sam bas da Mig-29 koji je prolazio bude iznad Oficira i Kadeta, nadam se da ce te sledeci put doci vise ljudi, pozdrav za Profu, pa ce biti vise slika od mene, ovako samo ova.

Profa

#3
Hvala na pozdravima! :cheers
Ja bio sa dečjim delom familije, pošto je mama školarac radila, i meni je više bilo da deca uživaju - ja sam svoje u ovakvim manifestacijama proš'o :zvizduc

Nažalost, letački deo je, iako odličan za nas matore, bio malo traumirajući za ćeru, pa smo se spakovali pre kraja :-\
Bogu fala što sam Lala! :)

Ziggy

Vidim Mi-24-ke na jednoj od slika, kakva je njihova sudbina, hoce li ikad opet  :pilot. Hvala za fotke
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!

sezan

#5
KAko kazu nema nista od njih!NAzalost!Trebale su da se remontuju ali se odustalo od toga..u muzeju nema mesta...Srpska posla... :cry

@Profo, bas zbog toga kako grmi 29-ka a posebno 21-c ,ja sam odustao od ideje dete da vodim..!Cudi me da ti to nije palo na pamet? To je traumirajuce i za nenaviknute matorce a kamoli decu.

ps.dan je stvarno bio prelep i dosta ljudi dovodi klince ,ali moraju nekako da se zastite od zvuka..
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Goran A.

Davno davno, imali su obicaj da naprave iznenadni brisanjac sa tri aviona i to onako s ledja iz pravca hangara pa prema pistama. Niko na to nije spreman. Aeromitinzi nisu za decu ispod 7 godina, sto zbog buke, sto zbog toga sto im brzo dosadi. Moj sin je izjavio da ce rado ici na miting samo ako dobije antifone, poucen iskustvom sa Kalemegdana i tutnjave povodom Sretenja.

Profa

Ma i svako dete reaguje na svoj način - sin je uživao i mahao avionima, a ćerki je smetalo. Pre letačkog programa su oboje uživali, i posle sve vreme prepričavali doživljaje. Dogovorili smo se da nas dvojica nastavimo, a ona će da nam se pridruži kad poraste, a do tada muzej i stajanke...
i propeleraši :pilot, oni joj ne smetaju (pile tatino ;D)
Bogu fala što sam Lala! :)

cherny