FORD GT40 MARK II by Fujimi

Previous topic - Next topic

miloskontra

Prikaz makete Ford gt40 mark II by Fujimi .sledi izgradnja










Vuksha_Cage

Pratim ovo,posto i sam zelim da uradim kolekciju ovih automobila(ima ih oko 10 u plastici,sve fujimi),dok ovog smatram za najlepseg od svih. Ali te moram pitati nesto, da nije slucajno ova maketa iz Mhobija!? :D

miloskontra



Vuksha_Cage

Znaci ti si krivac zasto ga nisam uzeo,a skupljo pare za njega mesec dana,i onog dana kad sam skupio pogledao i tog dana prodato...dobro dobro, necu ti ovo zaboraviti!  :jok :jok

sezan

JBg ,ko pre devojci...! Uh sto volim Mustange! Misicavko pravi! Pratim!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Vuksha_Cage

Ali ovo nije mustang!  :lol Ime je dobio po nazivu firme jelte FORD, GT( grand touring) 40 zbog njegove max visine koja je iznosila 40inci(~1m) Davne 1965. je izasla prva verzija njegova i od tada je zario i palio narednih godina po LeManu i ostalim endurance trkama...postoji i njegov savremeni naslednik, koji nosi naziv Ford GT, jer je ford u medjuvremenu izgubio pravo na gt40, pa ga je nazvao samo GT...

miloskontra


sezan

Da upravu si ,mislim na sve GT verzije..ali da na prvom mi je mestu od misicavih Mustang zato sam i permutovao!RAzumemo se!  ;)
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

miloskontra

HROMIRANJE DELOVA ALCLAD 2 CHROME BOJOM




Profa

Lepa je ovo makina, al' je original iz pomenute '65 ono pravo :super
Bogu fala što sam Lala! :)



miloskontra

#14