Samogradnja 1/48....

Previous topic - Next topic

Aleksandar

Ovo je vrh maketarstva, svaka cast.  :super
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

voja

Могао би да направиш сопствену производњу попут Verlinden -а  :)

.

Mikoyan29

uuu bre Milane, NAILovo si ga kako bi ameri reki  :pilot
MK "Oluj"

Milan18111

Hvala svima na komentarima.
@ Sezan
Jeste,dao si stiren za prvi agregat ali si sladoled jeo sam :lol...prema tome nema da te spominjem uopste :naughty

@Ag02
Bice i IMT 539... ako posaljes kutiju sladoleda..... :naughty

braca23

Evo nivoa vestine kome tezim! Ne bavim se avionima i teretnim vozilima, ali ovakva iskustva su primenljiva i u mojoj tematici.
Respect!  8)

Miroslav Š.

Милане, редовно нам приређујеш ,,празник за очи и душу" нашу макетарску. Свака част на овим и свим другим радовима. :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

dusko

znaci da rezimiramo:Za Milana na prvom takmicenju nema nagrade u vidu makete vec kao sto rekoste samo go stiren jer pravi bolje od fabrike :mjetal :mjetal

aca

Ja sam ostao bez reci svaka cast Milane ja ti saljem sladoled samo reci koje vrste i koi ukus :super sve za ferguson

pekar

Ako kaniš da prodaješ samo reci?
IL-76

Milan18111

Jos jednom ,Hvala svima.

@pekar
ne prodajem...ni makete ni sladoled (mada bih kupio neki bolji auto pa mozemo da se dogovorimo :think)

Posle vikenda cu postaviti topike sa nacinom izrade ovih vozila,posto vidim da vlada veliko interesovanje za ista.
Ko zeli i hoce,moze da pokusa da ih napravi.
U sustini nije tesko ,potreban je jedan teh. crtez po kome ce se raditi i malo volje.

Mit@_koRupCij@

1 pitanje:
Drzis li casove maketarstva? Ne?! E pa trebalo bi. Svaka cast!!!

batana

@Milan
Jel bre, ti opet ludujes???A dogovorili smo se da se malo odmoris.....
Sjajno kao i uvek....

Goran A.

C-1530 je bio najbrzi traktor u RV.

medico

Quote from: Milan18111 on 10-06-2011, 19:23:50
Jos jednom ,Hvala svima.
Posle vikenda cu postaviti topike sa nacinom izrade ovih vozila,posto vidim da vlada veliko interesovanje za ista.
Ko zeli i hoce,moze da pokusa da ih napravi.
U sustini nije tesko ,potreban je jedan teh. crtez po kome ce se raditi i malo volje.

e, bravo to sam bash hteo da predlozim , samo napred cenim da nas ocekuje i dosta odlicnih  step by step fotografija  :pilot

ubermagog

Ne bi bilo loše i da se uslika koje sladolede maketari treba da konzumiraju!