BMW ALPINA B10-3.5/1 Fujimi 1/24

Previous topic - Next topic

Messerschmitt

Па колике су то чарапе?  :naughty  :lol

Terorista

Quote from: Messerschmitt on 24-07-2011, 02:50:56
Па колике су то чарапе?  :naughty  :lol

pa od malića do pupka  :lol


Terorista

Quote from: matilda on 24-07-2011, 19:29:38
pa ne pita te covek za duzinu nego za sirinu???  :lol :hahaha :lol

Aaaaaalloooo breee!!! zlikovci! idete sa teme!  :hahaha :headbang :naughty    admini upomoc, ko koga ovde terorise? :)   :deadhorse                slatko se ismejah   :headbang

..kockice su pet milimetara sa pet milimetara debljina ''stepa'' je milimetar sto sam odmah maznuo za makete :P

Goran A.

#19
Pitaj cika Momu... ovi u savezu imaju tri Alpine koje stoje sest meseci, ne znaju kome da ih dodele...

Terorista

Quote from: AG02 on 24-07-2011, 22:32:44
Pitaj cika Momu... ovi u savezu imaju tri Alpine koje stoje sest meseci, ne znaju kome da ih dodele...
xaxaxaxax
...Brana, Smiljin i Strahinjin sin...   Braaaaaaaaaaaaaaaaaaanaaaaaa!!!!     :lol :lol :headbang :hahaha :hahaha

Terorista

#21
Evo i ovog vikenda smo bili vredni :)























:cheers  

sto se spoljasnjosti tice, ceka ga dosta doterivanja, svidja mi se mat boja ali radicu ga u sjajnoj varijanti pritom cu morati da rodim negde ''komoru'' za farbanje jer prasina leti ko luda i pizdim kad vidim da se lepi po svezoj boji  :deadhorse

modellius

odlicno, veoma mi se svidja, felne su ok ali ne treba da budu sjajne vec mat aluminium
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

Terorista

Quote from: Wittmann on 31-07-2011, 19:30:14
odlicno, veoma mi se svidja, felne su ok ali ne treba da budu sjajne vec mat aluminium

a felge su za kraj ;) ima i na njima da se radi :)

Sandman

Deluje dosta dobro za sada!
Farove nisi josh lepio kako mi se chini, ali mi se svidja njihov detalj, kao da se vidi sama lampica unutar svakog fara?
Obzirom da je ovo tjunirana verzija 5-ice, dosta bi mu zapravo i lepo chuchnuo ovaj matirani crni finish - razmisli ipak josh o tome ;) uz blagi "tinting" zadnjih svetala moze mnogo dobro da izgleda na kraju...

Shto se tiche prashine, mene isto muchi taj problem, ali mozesh probati da pochistish detaljno povrshinu na kojoj radish, i da postavish jedan nov list papira na kome cesh odraditi samo prskanje, a druga varijanta je da "fajtalicom" za vesh malo rasprshish obichnu vodu u vazduhu oko radnog prostora pre samog rada, jer ce tako voda u vazduhu pokupiti prashinu koja leti unaokolo...

Terorista

Quote from: Sandman on 31-07-2011, 19:37:35

1.Farove nisi josh lepio kako mi se chini, ali mi se svidja njihov detalj, kao da se vidi sama lampica unutar svakog fara?

2.Obzirom da je ovo tjunirana verzija 5-ice, dosta bi mu zapravo i lepo chuchnuo ovaj matirani crni finish - razmisli ipak josh o tome ;) uz blagi "tinting" zadnjih svetala moze mnogo dobro da izgleda na kraju...


Nisam farove lepio samo sam ih stavio zbog slikanja, sto se farbanja tice... hrcak mi u glavi trci i razvaljuje svoj tockic :)  nece biti skroz mat vec polu sjajan, hocu neke detalje da ostavim mat da ih malo istaknem :) ali pakleno izgleda ovako
BMW M5 kada budem nasao on ce da bude skroz mat  :bravo

a sto se prasine tice ne gine mi prvo GSP posto se matori i ja tucemo oko radnog prostora a i macka zavodi red na u tom reonu  :headbang