Opel blitz

Previous topic - Next topic

3EMYH

Ma ne naleze trenutno. Nije zalepljenja, samo sam je stavio da se vidi 'finalni produkt' , ali sam pokusavao da pritisnem i leze lepo, tako da ce moci lepak da uhvati.

Messerschmitt

Е онда је добро  :super

ALEX T

Lepo to napreduje.
Steta sto se tovarni prostor nece najbolje videti.

ubermagog

bilo bi sjajno kada bi mu zamenio te trakice na ciradi i 'poklopce prozora' debelom alu-folijom!
ona sa neskafe je idealna za ove stvari, ali bi mogla i tamija traka da odradi posao

isto tako bi mogao i da uradiš nosač retrovizora od neke tvrđe žice ukoliko je imaš...

3EMYH

Subo ta ideja sa folijom za prozore mi se bas svidja. Pokusacu to da napravim. Taman neki mogu i da ostavim otvoren da se jos malo vidi unutra.
Hvala.
Pozdrav

ILIJA iXa

Lep rad! Svaka cast :super

Pozdrav i puno srece u daljem radu :)

3EMYH

Iseceni 'prozori' na ciradi, i stavljene pokrivke od najdeblje folije koju nadjoh (neke posudice za mafineod te folije). Srolao sam ih sve da bih oslobodio bar jos malo mesta da se vidi unutrasnjost. Jos mi fale trakice koje ih drze, ali sam ostao bez masking trake tako da cu to sutra odraditi.

Pozdrav

Sandman

Bane, mozda malo samo da stanjish ivice "prozora" na ciradi pre farbanja, jer deluju predebelo sada - obzirom da je u pitanju platno na pravom kamionu....

3EMYH

Hocu, potpuno sam zaboravio na debljinu platna.

Messerschmitt

За сада фино изгледа! Обавезно стањи цираду. Када си већ те прозорчиће тако сролао мислим да би било добро да тако урадиш и са задњом страницом. Надам се да разумеш на шта мислим  :D

3EMYH

Evo trenutnog napredka ovog propalog projekta.
opasno me je nervirao, (nevezano za samu maketu, ona je odlicna, nego je mene nesto terao maler) pa sam resio da ga skinem sa dnevnog reda, ali posto sam ga prijavio za kampanju, bilo mi bezveze da ga slikam u kanti za djubre.

Falinke i nisu toliko strasne, sve se to da popraviti, ali toliko mi ga je dosta, da cu jos samo da opalim ciradu, dekale i da ga sutnem u policu.
pozdrav

zamorano

Neeeeee!... Šteta da digneš ruke, ovo što si odradio do sada izgleda potpuno dobro. Stavi maketu malo da se ohladi (u frižider :)) i da je zaboraviš pa će inspiracija da se vrati. A ja obećavam u naše ime da nećemo više da te navlačimo na komplikacije :-X.

Sa druge strane, možeš na njoj da probaš neke nove tehnike, ili možda da joj se osvetiš tako što je isprljaš i ublatnjaviš da rođena majka ne može da je prepozna ;D.

Pozdrav!

ILIJA iXa

Ja ga nebi mnogo prljao,ovako je bas lep mnogo si ga lepo odradio :bravo moram reci skoro ko pravi :D
Nemoj da odustanes od njega, malo sacekaj pa onda udri na finis ;)

Pozdrav

3EMYH

Gotov konacno.
Poslednji od pehova bio da su mi gume (inace gumene) pukle same od sebe na felnama, tako da sam ga 'odradio' samo da ga stavim u vitrinu.
Nisam ga na kraju ni prljao mnogo.

Pozdrav do sledeceg projekta

Aki

Веома лепо Бане, евентуално мало точкове да му запрљаш.
Али све у свему на крају је супер испао  :)