Spider man

Previous topic - Next topic

Ćomi

Na nekom putovanju,u prodavnici stripova naleteo sam na ovu maketu.
Firma je Moebius,mozda je bilo reci ovde o njima,mozda ne...
Razumljivo,zbog pakovanja,morao sam da se resim kutije i evo sta sam doneo kuci



Sastavnica i nije potrebna obzirom da delova ima jako malo a "kamuflaza" ne bi trebala da predstavlja nepoznanicu...Uklapanje nije nesto ali zbog velicine svega,mislim da ce na kraju ispasti dobro.
Posle pola sata sastavljanja doslo se dovde




nadam se skorom napretku...

pozz,Comi
No signature.

tripko

Koliko vidim velika je to figura, jos da uspes da se izboris sa farbanjem bice odlicno i jako
zanimljivo, jel smo tanki sa ovakvim stvarima.
Bas osvezavajuca ideja moram priznati jako interesatno.

milten

WoW Meni se bas svidja. :super
Koja je to razmera/velicina?
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

Ćomi

Tripko- mislim da cu farbanje uraditi bolje od gitovanja... Ima puno "rupa" bas tamo gde je i mreza,a ona je udubljena pa se razmisljam ko ce ponovo rezati tolike "panele"  :headbang

Milten-razmera je 1/8.Evo i linka do proizvodjaca http://www.moebiusmodels.com/

Pozz,Comi
No signature.

Ćomi

Davno bese...Radi se-ali sporo !  ;D




kao sto sam odmah i video-gituj smirglaj-gituj smirglaj...Cenim jos jednom ceo krug pa na farbanje :)

Za par meseci... :D
No signature.

ubermagog

Ovo će da bude baš dobar i atraktivan ukras!
Dogradi malo tu orlovsku glavu tako da Spajdermen lepo legne, malo mu lebde ruke i na starim i na novim fotkama

Kerber

A kazu:" Smorio se k'o Spajdermen u Vojvodini !"  :D

Samo bez zurbe i zavrsices ga. Jel mu one paucine na kostimu date u decalu il' moraju da se crtkaju?

Ćomi

Airsuba- lepo on moze da legne,rupe su na delu koji predstavlja zgradu i one su malo vece od pinova na stopalima gospodina pauka...A u americi je zadnjica teza od glave pa preteze ovako ne zalepljen :) U svakom slucaju i zgrada mora da se presmirgla na spojevima a mislio sam neku laganu teksturu da nabacim posto je prilicno glatka...

Kerber-decala sam dobio nula :) Ovo je onaj old school prikaz-mozda se secas EKS stripa...Tada je on bio vise u trikou nego u filmskom cyber odelu...
No signature.

Ćomi

Radi se...Malo me je umorio git,videcete ovde na clancima,stopalima...Tako je kako je,mooozda se resim da popravljam,za to kazu nikad nije kasno ;)
Saljem ove slike,nisam palio prskalicu predugo pa rekoh da vidim kako bi moglo da se farba...Sta mislite za paucinu ? Wash pa brisanje do za uvek ili graftna olovka ? Sada je mat pa se razmisljam na koju stranu da nastavim...








pozz
Comi
No signature.

Sijamski_Mrmot

dobro tebi ovo ide Comi, samo nastavi.

Ja bih paucinu isao grafitnom, tanke su ti linije za wash ubices se od briskanja. Jedino da probas tankom cetkicom (ja imam cak jednu 10/0) da crtas crnim akrilom pa da visak odmah kupiš/brišeš štapićem za uši. to bi moglo da upali ali se plašim da bi ostavilo i malo musavog okolo... mozda da probas negde na nozi kako bi išlo. ako se prethodni sloj dobro osusi i radis jako jako razredjenim akriliom, mozda bi i uspelo....

Mirko

Ćomi

Nisam bio lenj pa sam ga ispartao...Ipak bi farbanje bilo koje vrste bilo pakao,a i islo se u tehnicku skolu  :) Mislim da ce to biti super kad legne lak i sve se to sjedini jos malo...U ponedeljak idem u nabavku plave pa onda nastavljam...



pozz
Comi
No signature.

Sijamski_Mrmot

Dobro ti je to ispalo :) ne bi ja tu ništa menjao :)

Sad isti uspeh ponovi i sa plavom i odlično si krečio :)

Mirko

komoras

super je ispala mreža
čime si je radio?

što se laka tiče, mislim da bi odlično legla neka polu sjajna varijanta

obavezno ga donesi na takmičenje  :cheers
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

tripko

Ovo saista dobro napreduje, bas mi se svidja i nadam se da ce biti gotov za ng kup.

Ćomi

Mrezu sam "pleo" grafitnom o,5 olovkom.Sada prvo mora sjajan lak,da bi maskol legao a ne povlacio boju posle skidanja...Bice to bas tricky ofarbati plavu a ne unistiti crvenu...
A sto se NG kupa tice,lepo je to sto mislite da je ovom dasi tamo mesto ali cenim da cu preskociti...Svakako cu se motati tamo ali nekako ne smatram sebe jos doraslim za takmicenja...

pozz,
Comi
No signature.