Billboard ?!

Previous topic - Next topic

Ćomi

Resio sam da poludite od mene :) :)

Kapiram da nije bas maketarenje ali...I ovde sam stavio topic jer mu ovo dodje valjda pod-razno ? :)

Ko je iz Beograda,sigurno je primetio ovo



LED ili kako ih zovu-digitalni billboardi.Ima ih 10 u gradu,rasporedjeni su taman tako da mora da se pored njih prodje...Sijaju,menjaju resenja...

I onda sam ja odlucio da nesto slicno imam i u svom officu ;) Uzeo se u rad i evo,jos malo pa gotovo.Klirit,git,smirgla...Digitalni ram razbucan i ceka nacin da se stubu pridruzi :)



Saljem napredak...
pozz Comi

P.S.
Znam da je prednji deo zalepljen u kontru od preview slicice...Popravicu :)
No signature.

Slobo

Čoveče, pa ovo bi bila ekstra stvar za neku urbanu dioramu!

Čekam da vidim nastavak!

Ćomi

Evo,pustili smo billboard u rad :)
Nisam lomio ovaj prednji deo,umesto toga sam nabavio jos jedan foto ram i poceo drugi billboard koji ce biti tacniji ;)
Slide show koji se vrti na njemu su u stvari slike sa montaza pravih billboarda po gradu...Lep gadget :)



No signature.

ubermagog

Odlična ti je ovo fora, ako možeš nabavi jednu do dve figure pa ih postavi pored nosača, možda čak i neko kučence ili sl.

imam samo ozbiljnu zamerku što žicu od struje nisi sproveo nekako kroz nosač pa isterao kroz postolje, sigurno je moglo da se to nekako salrije ili 'ureže' pa pokrije sturenom ili gotovanjem...

kako god, vrlo uspela i atraktivna zezalica za sto  :cheers

Terorista

 :lol Ideja je super! skroz je uvrnuta... :) Djilas da je maketar obradovao bi ti se  :super  :headbang  :lol