TF-104 Hasegawa 1/48

Previous topic - Next topic

Goran A.

Dosadno i bezveze, ja bi to bolje!

sezan

Quote from: AG02 on 05-08-2011, 19:55:44
Dosadno i bezveze, ja bi to bolje!

Istina i ja bi ..nego me mrzi...  :zvizduc
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Milan18111

Mali napredak....

Radar....nije bilo tesko napraviti ga  .
Antena je pokretna ,mada nije imalo potrebe ali bilo je jace od mene ;D



...otvorio sam jos jedan panel ispod trupa na kom se nalazi hidraulika i vidi deo motora.....



kad se sklopi izgleda ovako....



uradio sam i sav "lom" koji ce se naci unutar hagara....



...sklopljen je i "hangar" u koji ce se smestiti Starfajter.Ostaje da se nalepi stiren i sve ofarba....



Toliko za sada....nadam se da cu za dve -tri nedelje uspeti da ga sastavim i  napokon da se odlucim za shemu.
Pozdrav Svima,
Milan



sezan

Odes kod cika doktora i kazes : " Dobar dan" ..on kaze: "dobar dan" .. Kazes"znat sta ja imam jednu bolest...bla bla" i kazes mu simptome..pokazes ove slike i td i on kaze "U super taman radim doktorat vezan za psihoanalizu..Sigmund Froyd (ne Pink Floyd  ;D ) ..bla ,bla i spojite lepo i korisno . On ima temu ,novu "scratchbiditis" a ti pocnes lepo da pravis makete aviona koji i lice na iste...i tako..   :P
Majstorski nema sta!
:cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sandman

Milane, šta misliš o tome da dodaš poziciona svetla od LED diodica?
Obzirom da ga pošteno "kupusaš", detalj sa svetlećim pozicionim svetlima bi bio pun pogodak!  ::)

Ovo sa radarom koji se može pomerati je prava umetnost - bravo!

ubermagog

Odlično, šta drugo reći!

Morao bi da nabaviš neki ecovani set alata za ovakve stvari, šteta da imaš sve ovo a bez kompleta ključeva i gedora  :D

Milan18111

Hvala Svima.
Razmisljao sam za diode ali na nekom sledecem projektu.....da je na pisti spreman za poletanje imalo bi smisla.

@Airsuba

Napravicu alat...mislim da nece biti problem.A i treba stedeti pare za more.. ;D

Goran A.


djnik

Fantastican rad i kreativnost sa tvoje strane kao i uvek!

milogor_strashni

jao bre... imenjace, el mislis ti na nas ostale kad postujes ove slike.. vec vidim da je jedno 10% maketara izvrsilo samoubojstvo alkoholom, ostali prodaju svoje shtekove skoro za dz... nema potrebe vishe maketariti jer nikad nece biti dovoljno dobro (kao ovo).

u svakom slucaju, svaka ti cast na zelji, preciznosti i kreativnosti. Umetnik na delu!

Pozdrav,
Milan

M@rio

Pozdrav, Milane!

Evo ti nesto interesantno za shemu farbanja... :pilot



I da, svaka ti cast na detaljima!!! :super
M@rio

gasha

cuj da kupi eceraj  :( to sto ima da se kupi a on ne moze da napravi, to onda i ne postoji

kapetan

Kad porastem biću Milan!  :god

zivorad

Nabi mi kompleks nize vrednosti ovaj Milan  :hahaha