Aero miting?

Previous topic - Next topic

dusko

Zna li nelo nesto o aero mitingu u Kraljevu cuo sam da su dosli Turci sa  sa F-16 pa da nakon toga dolaze u Batajnicu i tu ostaju prizemljeni oko 7dana?

airbamby

http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

ugovorac

Danas su pocela uvezbavanja.

milten

A zato ova 2 orla kruze iznad grada vec sat vremena .... :-[
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

ugovorac

Jutros je kruzio i jedan MiG-29.

BigBadWolf

Planiram da vodim klinca u utorak, pa ako neko zna, dobro bi mi dosla par informacija:

Jel se placa ulaz?
Hoce li biti staticki deo izlozbe (TT zbor i pentranje decurlije po parkiranim avionima i tome slicno :) , da znam sta da obecam )

pekar

#6
Ja ne pamtim kad se plaćao ulaz u aerodrom,pa pretpostaljam da neće ni sad.Ma kako da bude biće izložbeni deo -klasika- . An -2,An-26,MI-8,Gazela i ako budu dva orla jedan će biti u letnom programu.Letela je i 29-ka pa je to sad dilema hoće li i ona biti jednim delom u izložbenom a posle u letnom programu.
Ma kao i prošlog puta , e sad bi mogli da ubace i 21-cu

Ja sam tamo u 9 h kao i prošli put.
IL-76

ivanv7

Odlicno,zna li se kad je pocetak,obavezno dolazim i vodim podmladak.
X

BigBadWolf

Drugari Nishlije, zna li se kad je pocetak?

ivanv7

Koliko sam uspeo da protumacim podatke sakupljene po internetu,kapije aerodroma bice otvorene od 9h a programpocinje u 10h.A malopre iznad Nisa tacku uvezbavao orao...
X

BigBadWolf

Hvala. Ulaz iz Sarajevske, jel tako? Ako dolazim sa severa, posle Duvanske, prva desno?

ivanv7

X

ivanv7

X

BigBadWolf

Lepo bilo, malo guzva za parkiranje, ali nije strashno.

ugovorac

Bilo je lepo.Lep letacki program.Dosta ljudi,mnogi nisu bili iz Nisa,cak i stranci.Upoznao sam grupu Bugara i od njih saznao neke interesantne stvari.Jedna od njih je da se na netu se vrti klip sa proslog mitinga u Nisu gde je Orao iz poniranja bukvalno proleteo kroz krosnje drveca.O tome su pricali sa velikim odusevljenjem.Druda interesantna stvar je da je DC-6 vlasnistvo Red Bula nekada bio titov avion.Sve u svemu,jedan lepo proveden dan i vredelo je da se ode.