МиГ-29 РВ-СРЈ Миленка Павловића 18109

Previous topic - Next topic

PELE

А шта да радим, волем' лепо истакнуте панеле...  ;)

Хвала на коментарима, окачићу му ракете ускоро и офарбати навигациона светла, хвала Срђане што си ме подсетио, заборавих у журби да их офарбам...

Биће нових фотки за пар дана.

dusko

Odlicno uzivo je je jos bolje steta sto nisi imao neke zamenske izduvnike ali do vec nije do tebe u svakom slucaju prva liga.

ikarus214

Au! Vrh! Svaka cast na ovakvom radu!!!
Pitanjce - kako je iskombinovan broj "109" an repu???   :god   

PELE

Quote from: ikarus214 on 05-09-2011, 23:37:14
Au! Vrh! Svaka cast na ovakvom radu!!!
Pitanjce - kako je iskombinovan broj "109" an repu???   :god   

Хвала!

Нисам комбиновао бројеве, већ сам купио LH декале "ol' knights", ту имаш бројеве за све Мигове...

Milan18111


PELE

Хвала Милане. Ставићу му и ракетле, не брини се...  ;)

Dada

Veoma lepo sinak! samo mi reci sto si mu zagaravio toliko panele na krilima?  Trebalo je da pustis neki svetliji wash...

PELE

Quote from: Dada on 07-09-2011, 10:07:10
Veoma lepo sinak! samo mi reci sto si mu zagaravio toliko panele na krilima?  Trebalo je da pustis neki svetliji wash...

Хвала.

Не види се уживо уопште али генерално гледано, волим лепо истакнуте панеле. По мени је боље тако него да их после фарбања "тражим" оловком, један по један...  :P

Registered user

Ima li neki spisak ko je bio u kom avionu?

109 Pavlović
113 Radosavljević
...?

FLY BY WIRE

odlicna 29-ka bas mi se svidja...velika pohvala za rad :bravo


Registered user

Evo, baš sam dobio od druga Sezama spisak

18103 uništen na zemlji-Batajnica
18104 uništen na zemlji-Niš
18106 oboren 24.03-Milutinović "Grof"
18107 uništen na zemlji-Batajnica
18109 oboren 04.05-Pavlović+
18110 srušio se kada je sletao na Ponikve 26.03-Tešanović
18111 oboren 24.03-Nikolić
18112 oboren 24.03-Arizanov
18113 oboren 26.03-Radosavljević+
18114 oboren 26.03-Perić
18302 uništen na zemlji-Batajnica

Nemsy_29

A pele kad ce slike sa naoruzanjem  :naughty

I da skrenem paznju "registrovanom clanu" da je pun forum podataka o migovima i da prekine da se pravi naivan malo i ko da je pao sa kruske, i da se udostoji da se predstavi  :uaaa

PELE

Quote from: Nemsy_29 on 08-09-2011, 16:43:14
A pele kad ce slike sa naoruzanjem  :naughty

I da skrenem paznju "registrovanom clanu" da je pun forum podataka o migovima i da prekine da se pravi naivan malo i ko da je pao sa kruske, i da se udostoji da se predstavi  :uaaa

Биће за једно недељу дана... ако не тада, онда до следећег такмичења...  :P

Registered user

Hvala kolegi na informaciji, a ovakav stav može samo da odbije mlade ljude. Pun forum - pa da sam našao te podatke, nebi pitao, svašta.
Slava žrtvovanim vitezovima, kako neko napisa. Imam neku b/w knjižicu s oznakama, ali u njoj nisu pisali piloti, to sam pitao. Ako je zabranjeno da se pita, onda se izvinjavam. Otići ću na krilapetrograda.com i tamo se učlaniti! Druže, nisam pao s kruške!!!

>:( >:(