Merkava MK.IV 1-35 Academy

Previous topic - Next topic

Darijan

Veliki pozdrav.Moj novi rad ima tu jos dosta posla al evo par fotografija kako je tekao rad.



Sastavljena i uradjena joj antislip traka.Naravno antislip radjen ljuskom od jaja




I slika kupole kada se osusila i po suncanom finom danu

Ofarban i donji dio tenka

Poljepljeni dekali


Napravio na ovoj mrezi ove zastavice od papira i drvofiksa

Ofarbao i poljepio ostatak dekala



Neka vas ne zbunjuje boja zadnje slike slikane su pod sijalicom i to jos losim mobitelom.
PE lancima sam dodao kugle paklen posao al koliko toliko se isplatilo dosta je zivlje i uvjerljivije.Samo da se sad osuse i onda da ih usminkam.Sto se tice duzine tu ne mogu nista kakvi su u kitu tako sam ih zaljepio.Antislip jes po nekim mijestima zrncav al opet je najrealnije mislim od nekog pjeska ili cega vec.Da ne duzim slike


Sminkanje je gotovo uglavnom imam jos zadnji dio dotjerati uprljati i onda prelazim na dioramu e to ce biti uhh.











Jps jednom sory zbog fotki cim zavrsim dioramu bice bolje fotke.Hvala


KuKLiNsKi

uuu, suepr izgleda!  jesu skupa ova kola?

Darijan

E hvala ti.Cijena je bila 25 dolara to je nekih 2160 dinara ako se ne varam

KuKLiNsKi

znači nije neka nova maketa? moram to stavit na listu čekanja :D

Pedja

Sto ga slikas na ivici terase, Bog s` tobom,nije tenk `tica da poleti! Dobar rad,dopada mi se.

airsuba

Baš vala, ovo slikanje na terasi je samo za one sa debelim živcima  ;D

To ti je baš dobra cena, realna cena u evropskim radnjama (pa i beogradskim) sa svim dodatnim troškovima i transportom oko 35€.
Inače je maketa nova, od pre par godina.

Video sam po netu da maketari specijalizovani na IDF za taj grubi izraelski anti-slip koriste kupovni mleveni biber.
Dobro izgleda, sad još kad mu smisliš i scenografiju biće zanimljivo  :cheers

Darijan

Ljudi hvala.Da sad ide diorama bice velka posto je sam on osebe mrcina.A to na ivici i slikanje jbg jedino tamo imam fino svijetlo.Ma nece on nigdje lol