Prvenac

Previous topic - Next topic

Janjic

Iskrene čestitke  :cheers, divan je  :D
凸(¬‿¬)凸

relja

Ako je ovo prvi, kako li će tek da izgleda drugi?!  :bravo

Samo napred!
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Hawkeye

Cestitke Ivana,za prvi rad odlicno,vidi se da imas talenta za ovaj hobi :D!

'Уживај младићу за младости своје!'

Boki

Ovo je zaista odlično za prvu maketu. Svaka čast, Ivana. :super

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Von Smuk

Prvo ako niko drugi neće, evo ja ću reći da sam impresioniran što srećem jednu damu maketara, što je zaista rijetkost, a drugo ovo sada nije što si dama već zaista svi komplimenti za ovu maketu, ovo je odlično odrađeno i ni po čemu ne liči na početnički rad.
Samo nastavi dalje bilo bi zaista šteta da se ne nastaviš baviti ovim hobijem, ako ti je ovo prva maketa kako će onda izgledati deseta ??

gasha

vrlo brzo ce ti porasti apetiti i sa cetkice ces preci na airbrush. Sobzirom da ti je ovo prva maketa pa jos i cetkicom  :bravo

YU-DFY

Za prvu maketu, oooooodlicno! :bravo

milogor_strashni

Pedantna ptica, nema sta. Fino uradjeno. Napomene koje su vec navedene stoje.  Uostalom, sto se tice ovih primedbi, svi smo prosli kroz isti/slican period. U svakom slucaju, ova maketa je super, a svaka sledeca ce biti sigurno bolja, kad pocnes da uvodish nove trikove i savete drugih u izradu.

Samo napred.

Pozdrav,
Milan

vlajko&marko

Za prvu maketu i više nego odlicno  :bravo :bravo
za sledecu maketu poslušaj savete kolega koje su ti vec dali i bise još bolja nego ova

matilda

odlican za prvi rad.
veywren je ofarban kako treba, generalni utisak je odlican.
imas ti talenta.
jedino sto sam ja primetio, a nisu ti rekli je da su ti malo tockovi "razroki" , malo su zakrenuti ka napolje.
cestitke i samo polako.

stevan

flanker

Šta ovaj bre devojčice ti radiš ovde  ;)

Stvarno svaka čast za prvu maketu, a i za izbor ovog hobija. Mislim da li su opcije skupljanje salveta, gobleni i sl?
Kolege su ti sve rekle, na sledećoj maketi probaj sve to da primeniš i nikako ne žuri. Kad se pocepa dekal pokušaj da ga
sastaviš iz tih pocepanih delova, meni je uspelo par puta...who dares wins!
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Kerber

Bravo!
Ovaj prvi rad se ne "baca u vodu", nikako. Samo teraj dalje i sve ce doci na svoje mesto. Praksa i dobri saveti cine cudo, pa ces za kratko vreme da dodjes na "listu odlicnih maketara".

FLY BY WIRE

odlican prvenac...samo tako nastavi super izgleda ;)