ZVEZDA SUKHOI SU-50 ; T-50 1:72

Previous topic - Next topic

Slobo

Meni je i dalje teško da poverujem da je ovo rađeno slobodnom rukom, oči mi ispadoše da nađem bar jedno mesto gde ti je ruka zadrhtala, ali ne uspevam  >:D Šta da ti kažem - alal vera!

dusko

Svaka cast na sigurnoj ruci i ostrom oku.

FLY BY WIRE

kao prvo hvala vam puno.....moram prznati da je stvarno bilo tesko raditi slobodnom rukom i izvlaciti prave linije...to preporucujem samo onima sa dosta dosta debelim zivcima ;)

sto se tice farbanja fazon je bio prvo povlacenje linija uz pomoc lenijara i grafitne olovke....tako da sam imao svako polje zasebno i nije bio bitan redoslijed farbanja....zatim kistom do linija prvi sloj...brisanje linija i drugi sloj,e tu je vec trebala preciznost i nastala muka...i zatim treci sloj i popravka i prelaz preko druge boje ako je bilo potrebno..i to je ukratko to sto se tice mog nacina farbanja...

djnik

Prelep T-50. Fenomenalno odradjeno rukom!

Suhoj

Prelepo uradjeno, sve pohvale!

FLY BY WIRE

puno vam hvala......konacno sam stigao i do mog najomiljenijeg aviona za raditi a u pitanju je ICM-ov su-27 i to ce biti moja prva maketa flankera u 72-ci ...zao mi je jedino sto jos uvijek nemam svoj digitalac pa da ucestvujem i na podforumu za projekte u radu vec ga pozajmljujem kad zavrsim sa maketom....jer je jako dobra stvar kad radis da to drugi vide i daju savjete i prijedloge kad zapne,a imam jako veliku zelju da ga odradim perfektno......nadam se da ne smeta sto sam ovaj post iskoristio da bi predstavio sledeci projekat  koji je vec uveliko u radu :caooo

Nemsy_29

Quote from: FLY BY WIRE on 09-10-2011, 16:24:41
puno vam hvala......konacno sam stigao i do mog najomiljenijeg aviona za raditi a u pitanju je ICM-ov su-27 i to ce biti moja prva maketa flankera u 72-ci]

E nazdravlje sa time  :)

Maketarko

stvarno svaka cast :super extra si uradio maketu sve mi se dopada na maketi :love svaka cast

Von Smuk

Kako mi je ovo moglo promaći?? još rukom bojeno  :bravo stvarno fenomenalno, svaka čast  :super :super :super

FLY BY WIRE