IV Novogodisnji Lavirint Kup - 11.12.2011

Previous topic - Next topic

gasha

Realno nemojmo preterivati, sva sreca maketa je moja tako da steta nije velika, barem se ne moram izvinjavati nekome. Iskreno verujem da neko hoce, moze maznuti maketu i na Telfordu ili bilo gde drugde. Nikakvo obezbedjene ne moze pokriti sve momente kada se to moze desiti. Reversi su se delili godinama ali se ja ne secam da je igde iko trazio na kraju da pokazes. U Mosonu ih traze ali potom te puste da skupljas makete bez nadzora, tako da mozes da pakujes ko u samousluzi. Ne znam za ranije godine da li se ovo ikom desilo na nekom takmicenju, ali stvar je samo kulture ili u ovom slucaju civilizacijskog nivoa a mozda i mentalnog zdravlja osobe koja je to uradila. Ponavljam nije mi do makete, da je trazio dao bi je, nema onoga kome nisam poklonio maketu kada je trazio, iznerviralo me je to sto je neko ukrao. Da batalimo vise pricu o ovome da ne kvarimo onih 99% lepih stvari, verujem da maketu nije ukrao pravi maketar jer takvom sigurno nije zadovoljstvo da kod kuce gleda tudju maketu i jos ukradenu.