"100 godina srpskog vojnog vazduhoplovstva 1912-2012" prijavljivanje za kampanju

Previous topic - Next topic

ubermagog

Quote from: dragan_mig31 on 27-12-2011, 11:04:43
Drugari ja cu da restaurisem moj stari revell F-47D u boje JRV I PVO.Jel mogu da to ubacim ovde?

može, samo ga slikaj kad ga rasturiš i skineš mu boju u muskulu

dragan_mig31

ok hvala vam puno :) samo da zavrsim dvosedi jastreb restaurisem f-47d :)

Sandman

Prijavljujem još jednu maketu za kampanju - Zvezda 1/72 Yak-3

Lud13

Evo da se i ja prijavim sa jednim Emilom u 1:32. E sad dal ce da bude Eduard ili Trumpeter videcu....
Mozda kasnije padne i kraljevki Hurricane MkI isto u 32ci al to ako budem uspeo da dodjem da PCM-a
ali o tome kad dodje vreme

Nemsy_29

Prijavljujem Zvezdin MiG-21PFM, verovatno ce biti maskirni 719. Na maketi je kabina samo ofarbana i u izduv stavljen eceraj i to je to  :)

vlajko&marko

Ja bih da prijavim još jedan Spitfire Mk.XI samo ovog puta ce biti iz 94snq RAFa
pozzz svima
Vlajko
:cheers

matilda

moderatori, administratori, urednici i ostali web-funkcioneri, imam jedno pitanje za vas.
molim vas da se izjasnite posto bih jako voleo da doteram ovo do kraja, zapravo maketu sam vec bacio na sto i spremam se da sednem veceras i da nastavim gde sam stao.
daklem, academy mig 29, gomila rezinki i koje kakvih sitnurija, malo eceraja a boga mi i samogradnje.
kako slika govori vise od 1000 reci...


maketarski svinjac






kokpit je samogradnja, prepravljen kit-part plus aires sediste, kojem treba da promenim rucicu za katapult....






aires kucista tockova, samo ofarbana, preostaje mi da ih uglavim a to ce da bude posao...

dakle moje pitanje je, dali ja sa ovako necim mogu da ucestvujem u ovoj kampanji.
ova maketa ima ovde negde svojtopik ali je star , pa brat bratu 2 godine.
znam da je ovo pre za spajz build kampanje ali ja bih stvarno voleo da je zavrsim.
ako pak ne ide da se radi ovde, imam ja migova 21 koliko hocu, pa cu sa tako necim da izadjem.
hvala na paznji.

stevan

airsuba

Ok, može - imaš ti ovde još dosta posla, pre svega da raspremiš sto :cheers
Taman da ovih dana malo sredim ovu kampanju, popakujem i prepakujem stvari  :)

matilda

e, pa kad moze odlicno!
prijavljujem mig 29 , 1 48 sa gomilom rezina i samogradnje.
maketa ce dda predstavlja masinu v i pvo republike Srbije u sadasnjem stanju.

stevan

Sandman

Prijavljujem i Academy 1/48 MiG-29 UB - 18301 sa aktuelnim oznakama.

Sandman

Još jedna od mene na spisku - Academy 1/72 T-6 Texan/Harvard (primerak iz Muzeja vazduhoplovstva u Beogradu)

Miroslav Š.

Након бурног периода на послу назире се "мало мирног мора" па се придружујем са Едуардовим МиГ-ом 21 бис :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Lanmi

Još jedna prijava za mene: 1/48 Italeri Hawker Hurricane Mk.I
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

airsuba

Da dodam tri komada:

- Jak-9M, ICM u 1/48
- UJak-9, ICM u 1/48
- G-4 Super Galeb, Lift Here! u 1/72

cherny

Ja dodajem:
- Jastreb LiftHere! u 1/72
- MiG-29 Academy u 1/48
- Po-2 KP u 1/72.