"100 godina srpskog vojnog vazduhoplovstva 1912-2012" prijavljivanje za kampanju

Previous topic - Next topic

Pedja

Eduard Bf-108 Taifun, profipack 1/48,verovatno trobojni. Dugačka je godina,valjda ću postići.

PELE


Dada


vlajko&marko

Evo i ja da se prijavim za ovu kampanju sa ICM-ovim Spitfire Mk lX u 48ci naravno  ;D
:cheers

M@rio

Ja bih mogao da se prijavim sa Zvezdinim MiG-om-21 bis u 1/72 razmeri i to onaj cini mi se najvise radjen V i PVO Srbije 17163(kamuflazni), a imam i Italerijev MiG-29 isto u 1/72 razmeri V i PVO Srbije 18105. Samo tu maketu sam vec poceo da sklapam, pa ne znam moze li takav da se prijavi!?
Ako treba okačiću slike da se vidi koliko sam odradio???
Pozdrav!!!
M@rio

Cexx206

Evo i ja bih da se prijavim za kampanju, radicu eduardovog miga 21mf u sfrj varijanti  i 29ku samo neznam dali ci jednoseda ili dvoseda, ovog prvog sa big ed setom i svim drugim dodacima quick boost, aires itd a ovog drugog sa karaya kokpitom ili usfrj varijanti ili u srj pa cemo videti tako pa uzdravlje i zivi bili :super
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

ubermagog

Quote from: M@rio on 18-11-2011, 15:07:37
Ja bih mogao da se prijavim sa Zvezdinim MiG-om-21 bis u 1/72 razmeri i to onaj cini mi se najvise radjen V i PVO Srbije 17163(kamuflazni), a imam i Italerijev MiG-29 isto u 1/72 razmeri V i PVO Srbije 18105. Samo tu maketu sam vec poceo da sklapam, pa ne znam moze li takav da se prijavi!?
Ako treba okačiću slike da se vidi koliko sam odradio???
Pozdrav!!!

Pa ako je samo započet onda može, postavi slobodno sliku ako nisi siguran :)
Fotografiši delove na gomili da se vide.

M@rio

Evo po dogovoru, da postavim fotografije sa ovom 29-kom koju sam počeo da radim, a vi vidite da li može ovakva da ide ili ne!?



Ima tu jos dosta posla, pa ako može ja bih nju i onog 21-ca radio za ovu kampanju!?
Pozdrav!!!
M@rio

ubermagog

Postavi temu za njega u okviru kampanje i napravi anketu pa da glasaju ostali učesnici dal ti puštamo miga 29!

M@rio

Važi, uradiću tako! Možda uspem da iskopam neke slike sa samog početka radova (dok je bilo više delova na spru-u)...
Pozdrav!!!
M@rio

M@rio

Samo da pridodam i Lift Here (Kondor) 1/72 MiG 21 UM, njega sam postavio ali ga ne prijavih!!! Moja greška, izvinjavam se!!!
Pozdrav...
M@rio

ubermagog

Ubacio sam ti i UM-a u spisak prijavljenih, a slobodno sad ubaci i 29-u u kampanju - niko nije bio protiv  ;)

Sijamski_Mrmot

Svakako ću, kad sam već u raspoloženju da "radim" avione (manje/više uspešno :D) da uradim nešto za ovu kampanju.

Za sada, još nemam maketu na lageru koju ću raditi ali sam najbliži opciji P-47D (ili ajde preciznije F-47D)

javljam se čim odlučim :)

Mirko

Adrijano1776

Eto i mene sa Revell Mig 21 F-13 i F-86D(udri me lopatom-firma) u 1:72

dragan_mig31

Drugari ja cu da restaurisem moj stari revell F-47D u boje JRV I PVO.Jel mogu da to ubacim ovde?