ŠPAJZBILD br.1 - prijavljivanje i pravila

Previous topic - Next topic

ubermagog

Dobro došli na ŠPAJZBILD br.1!

ŠPAJZBILD kampanje su namenjene završavanju maketa koje smo ranije radili, bilo u prošlim MK kampanjama bilo onako za svoju dušu i ličnu zbirku, pa smo negde tokom gradnje izgubili inspiraciju, napustili i gurnuli nazad u kutiju i zaturili u mračni maketarski špajz!

ŠPAJZBILD kampanje traju 3 meseca, pravo učešća naravno imaju svi članovi foruma sa maketama koje im stoje u bilo kom stanju 'nezavršenosti'.
Prilikom prijavljivanja na Špajzbildove će se tražiti fotografija stanja makete na početku radova, kao i povremeno fotografisanje toka radova.

ŠPAJZBILD br.1 danas zvanično počinje i traje od 1. novembra 2011. do 1. februara 2012.!

Svi oni koji se prijave će biti dopisani ovde u nastavku.
Srećno maketarenje  :)

Evo prijavljenih:

- Aki - ZSU-23-4 Silka u 1/35
- Matilda - Kfir u 1/72
- Relja - Me-262 u 1/72
- Nemsy_29 - F-84G u 1/72
- milanco - Hummer Desert Patrol u 1/35
- milanco - Hummer Avanger u 1/35
- Sijamski_Mrmot - Jagdpanther u 1/76

Aki

Пријављујем се са Драгоновом Либијском Шилком.


relja

"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Nemsy_29

Ne znam sta bi pre al aj F-84 JRV Hobby Boss 1/72

Sijamski_Mrmot

Evo i ja se prijavljujem....

Imam u "špajzu" nekoliko stvari ali ajde, neka moja prijava bude:

Revell 1/76 Jagdpanther.

Počeo sam ga pre nekoliko meseci i smorio se i "zaboravio"... možda će me kampanja naterati da ga završim :)

Otvoricu temu za koji min za njega...

Mirko

milanco

"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

relja

Quote from: milanco on 27-02-2012, 08:53:59
Kakvo je stanje sa kampanjom???

Špajzbild? Izgleda da iz istog razloga zbog kojeg su se makete i kvalifikovale za kampanju, stoje i dalje nezavršene. Nema se vremena za hobi.
Moj Me-262 je obojen, treba uraditi par manjih popravki brašem i dalje nastaviti sa Prontiranjem, dekalima... ali nema se kad.
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

airsuba

zatvorićemo ovaj špajz, pa ćemo u neko doglegno vreme da otvorimo neki novi   :D

Sijamski_Mrmot

Uhhh, ja se izvinjavam, skroz sam zaboravio na ovo, Jagdpanther cak i nije vise u mom vlasnistvu :)

Ja sam moj Špajz zatvorio rasprodajom :) sad od nezavršenih imam samo "pikavac" Sabre u 1/144 :)

matilda

pa dobro, kako god, ja sam mog kfira zavrsio, i jako mi se svidja ideja i bas sam se pitao jel mogu da prijavim jos stogod????