Zvezda 1/72 - Greek Infantry - by Irena

Previous topic - Next topic

Sijamski_Mrmot

Pre svega pozdrav od novopecene porodice Jovanovic  ;D  ( da, da postali smo "Lord of the rings")  ;D

Evo kacimo vam neke od Ireninih trenutnih radova na pregled, komentari, kritike, saveti  su pozeljni  ;)

U pitanju je pocetak farbanja armije Greek Infantry , za sada su "skoro gotovi" zapovednik, dva slingera i "musician"  ;D

Idemo prvo grupna fotka


Zapovednik:




Slingeri:



Muzicar:



Preostalo je jos (samo) 41 komad ovih grka pa onda moja supruga prelazi na 34 komada Crusader Knights-a (Italeri)  ;D ;D ;D

Pozdrav,
Irena i Mirko

Mixon

CESTITAM VAM porodico Jovanovic!!!!!!  ;D ;D ;D
Figure su super!
A gde je wash!!!!??  >:D ;D  ::)
Salim seeeee odlicno je...

Hammond_Lord

   Svaka cast, Jovanovici, vec se vide plodovi "udruzenog rada"! :) Akrilici, zar ne? Znao sam! :D

   Iako ni skala ni tematika ne spadaju u moj domen interesovanja, mogu vam reci da figure izgledaju odlicno, a mogu samo da zamisljam kako ce izgledati kad sve bude gotovo, sa sve slonovima! :D Ali, kao sto rekoh u topiku nize, mnogo sitna skala, dok ih sve ofarbate, vid ce vam primetno oslabiti... ;D ;D ;D

Hoce li biti neke diorame?

milanco

"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Goran

Čestitke za vjenčanje, svako dobro u životu vam želim. Lijepo je vidjet i čut da mladi bračni par radi makete. ;D Samo naprijed.

Sandman

Zaista dobro i precizno imajuci u vidu malenkost figura  ::)
hoce li pasti neko blago senchenje po kozzi figura (ruke, noge)?

samo nastavite pa da vidimo i jedan zajednichki brachni maketarski poduhvat ;)

Gusha

Cestitke, cestitke, i prelazite sto pre na izradu razmere 1:1, ove u 72-ci su suvise male, nista se ne vidi  ;D

Srdjan

Wooww bas je dobro...  :o  :o Jedva cekam da okacite slike svih kada budu gotovi  ;)

Cestitam vam od srca na vencanju, i zelim vam puno lepih trenutaka u zajednickom zivotu.

P.S. Nadam se da vam kum nije poklonio samo ove Grke...   :D A od kumaaa... Grci!!!  ;D

Kerber

Cestitamo !  ;D

I, sto rece Gusha, prelazite polako na vece razmere, za pocetak u 1:1.... :D

A posle, moze i na figurice, koje god ocete....
Pozz

medico

cestitke !
secate se radijske emisije 'porodica Jovanovic'  ili tako neste na Studiu B

Srdjan

Ma bre gde god se okrenes neki Jovanocvici... evo cak sam i ja iz porodice Jovanovic   ;)

Lanmi

#11
Puno srece, takodje zelja za puno radova na krupnijim razmerama  :)
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"