Rackham, Army of Light, Syd de Kaiber, 28mm

Previous topic - Next topic

Balder

E, znaci, posto uz ovog lika ide kraci roman, mrzi me sada da ga prepricavam u okviru njegovog backgrounda, tako da, cemo se odmah baciti na figuru... U sustini, on je predvodnik vojske svetlosti... Po rasi Cynwall Vilenjak...
Figura je spremna za takmicenje u Novom Sadu, pa cemo videti sta ce uraditi :)

Srdjan


Sijamski_Mrmot

yup yup!

it will doo much :)

definitely your best work so far!  ;D

milanco

Svaka cast odlican rad i puno srece u Novom Sadu :D :D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Aki

extra odradjeno!
puno srece na takmicenju!


Hammond_Lord

Sta da ti kazem...a da to sam vec ne znas? :)

Kao iz crtaca o Ptici trkacici i Kojotu Peri (Wily E. Coyote): "Pero, genijalcino, oet si sam sebe nadmasio!"

Sve je super, a najvise mi se svidjaju prelazi i nijanse plave boje na ogrtacu! ;)

Balder

heh, hvala...

Nego, posto sam sada imao znatno vise vremena, pre svega sam ponovo uslikao figuru jer mi se jucerasnja slika nije svidela, a i malo cu napisati backgrounda o samom liku, Syd-u...

Znaci, Syd de Kaiber, je Cynwall Vilenjak, sin Kyro-a, Cynwallskog gospodara utvrdjenja Kaiber. Kao mlad je bio blizu smrti, zbog cega mu svestenici ugradjuju jedinu nadu u spasenje, artifakt Echyrion, cudnih moci za koje ni oni sami nisu znali.
Syd zamenjuje svog oca kao gospodar Kaibera, zbog cega postaje univerzalni karakter Army of Light-a. Bla, bla, ima tu jos mnogo toga, ali ovo su neke uopstene crte :P

Sto se tice maski, Cynwalli prate put Noesisa, sto mu dodje kao neki budizam... Sustina je da ti protivnik nikada ne vidi osecanja na licu, medjutim veliki broj Cynwalla to ne moze da dovede do savrsenstva, zbog cega nose maske... Iako je to velika "blamaza", ipak je bolje nego da ti protivnik vidi osecanja...

Evo i novih slika: