ICM 1/48 Me Bf-109F2

Previous topic - Next topic

Sandman

e odlichno izgleda shema!

mozda na par mesta zmijice imaju drugachiji finish - verovatno do blutaka se drugachije podvukla boja, no uz weathering ce biti OK....

mada, ionako je ovo shema za 2008 sezonu? :D  >:D sledece godine opet ide u Musculo?  8) :D :P

shalim se, odlichno izgleda, ajd pichi sad dok si na "dopustu" pa finishiraj i ovo ;)

pozz

gasha

Profil mi se mnogo svidja, ne sumnjam bice super.

Dada

Srki, znas ti mene, nemam vremena da se zezam do kraja i ispratim semu 100% negde mi je traka podigla boju do plastike(meke akrilike) pa sam cetkom morao rlm 70 da nanosim, a ovo je ionaklo sema za prolece leto 2009 :D za sledecu zimu moracemo nesto drugo da smislimo. :)

Kerber

Epa, bas lepo da si resio da zavrsis ovu maketu !
I to koja shema ! Omiljena iz  JG.54...odlicno !
Ajd' sad, nemoj da se ceka opet godinu dana z anovi napredak.
A i fotke su ti mnogo bolje....hehehe
Pozz !

airbamby

Napokon i vredelo je cekati.
Jako zanimljiva sema i maketa izgleda super...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Hartmann

Opa bato, bravo!

Ja totalno zaboravio na ovu tvoju maketu. Taman se vidi lep napredak u tvom maketarenju. Samo napred!
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

Dada

Mali napredak. Prljancija se privodi kraju... Ostade jos prasina oko wheel bay-a i slivanje sa motorcica... Delovi koji fale su vec pripremljeni, samo da se pokace i da se na kraju sve malo matira...
Slicice:

Poz,
D

airbamby

WOW
Fantasticno Dalibore   :o :o :o :o
Jedva cekam da vidim ovo cudo
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Boki

Iskreno, malo sam se zabrinuo kad si ga bacio u Mr Musculo ali sad vidim da znaš šta radiš.
Ovo do sada izgleda odlično. Samo tako nastavi.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

misa

Ja bih obrisao wash sa platnenih površina, jer tu štroke nije bilo. Samo je bledelo drugačije nego metalne površine.

Profa

Opa, Dalibore, ovo baš izgleda!!
Svaka čast, šema je ispala maestralno, a i ovaj prljanjac mu paše :D
Bogu fala što sam Lala! :)

Sandman

ovom choveku samo dajte par dana slobodnog vremena... i nishta vishe... rezultati su evidentni ;)

bravo bato!! ima da bude lutkica kad ga finishirash! :) ;)

Kerber

"E, fal Bogu...
I za ovo je ostalo malko da se poradi, al' opet ima da se poradi...hehe
Lepo napreduje.

gasha

Dobar bash, meni se ovo do sada mnogo svidja

Dada

#89
Fala na komentima ekipo, drago mi je da vam se svidja...
@Misa: Wash jos nije skroz obrisan, a platnene povrsine ce dobiti drugaciji filter nakon matiranja... Pa bi trebalo da se dobije efekat drugacije povrsine... Probacemo. :)