Revell U-99 1/125

Previous topic - Next topic

Barak Osama

Maketa je totalno razocarenje sto se tice detalja, evo dokle sam stigao i nikako da zavrsim.












Nisam hteo da se drzim nekih istorijskih sema bojanja, najvise zato sto sam sve boje i pravio sam od svega sto mi je doslo pod ruku.
Naj vise zivaca izgubih sa maskirnom trakom, i ovim sajlama. Stalak se radi..

To je starudija koja se na nesreču još valja po trgovinama i tu i tamo uspe da uhvati nepoučenog maketara.
Radio sam je pre desetak godina, i sada je još živa.
Izgleda dosta bolje od moje ;)

Slobo

Srećom sam na vreme video kako izgledaju delovi ove makete pa se nisam zaleteo da je kupim. Inače ti se je vrlo lepo odradio, jedino si trebao uzeti nešto tanje za ovu sajlu napred, ova mi deluje debelo.

Barak Osama

Quote from: Slobo on 08-01-2012, 13:06:17
Srećom sam na vreme video kako izgledaju delovi ove makete pa se nisam zaleteo da je kupim. Inače ti se je vrlo lepo odradio, jedino si trebao uzeti nešto tanje za ovu sajlu napred, ova mi deluje debelo.
Imao si srece, ja sam ovu dobio od zene  :love, Pa nisam imao prilike da se raspitujem oko detelja. To mi je inace i prva maketa posle X godina. Sa njom se vracam u pricu. Sto se tice sajli, jedino svoje nerve da cupam pa da ih ugradim. One zadnje sam stavio tanje, al se tako uvijaju da je to katastrofa, kao sto vidis pocupao sam ih i sad cekaju da mi mentalni sklop bud u wasser vagi pa da nastavim.