Spotterski kutak (vojne letelice)

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Evo stavljam nekoliko moje fotografije snimljene u novembru 2011













Pegi

Evo i od mene nesto slika iz Bugarske. 100 Godina Bugarske Avijacije











airsuba

super fotke, ne bi bilo loše da se ubuduće stavi u ćošak neki potpis tipa "photo by xxx" da se zna da su lične fotke  ;)

Pegi

Originali su potpisani ali su i veci . Ovo sam smanjivao za PB pa je potpis ostao na secenom delu. Jbg nisam primetio . Ovo je Zeltweg Airpower 2011.











Uh...
Otkako sam se opteretio sa ženom, detetom i besparicom, za mene nema više prelepih letnjih dana provedenih u vožnji i na stajankama od Pariza do Kecskemeta :(

dragan_mig31

Quote from: Airsuba on 03-02-2012, 23:29:31
super fotke, ne bi bilo loše da se ubuduće stavi u ćošak neki potpis tipa "photo by xxx" da se zna da su lične fotke  ;)

TO ne radim jer nema svrhe.Uvek moze da se kropira fotografija.Ove moje su nedavno izasle u Hrvatsku aeronautiku pa se nesto ne smaram oko kopirajta.Zato stavljam nekoliko a samo tog dana sam usnimio preko 1500 fotografija.

Pegi

Kompromis je bitna stvar u zivoti a i u braku. Jednostavno mora da postoe sfere interesovanja i trenutci za sebe. Ako toga nema tu nesto ne stima. Jednom sam vodio zenu i cerku na Airshow i rekli su da ih to ne zanima. Postujem i gde god idem na aeromitinge idem sam ili sa ekipom ljubitelja aeromitinga. Cenej je nezaboravna prica narocito ako je G2 u glavnoj ulozi. Slike su nekako sproleca 2011   ,  od tada se paucina uhvatila na Aerobatic Team Stars. Sve fotke uslikao Pedja pegi Stamenkovic , slike iz arhive MKNS.






Pegi

Nekada je pripadao mocnim vazduhoplovnim  snagama jedne od najboljih armija sveta! Danas , ekskluzivno mesto u Novom Sadu za ljibitelje provoda,  zurki i maskenbala. Nadam se da mi admini nece zameriti na par slika sa proslogodisnjeg maskenbala iz ovog Mil8.









komoras

ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Pegi



Pegi

Cenej Airshow


Zeltweg Airpower 11 Austria

Pegi

Zeltweg Airpower 2011

Oragnizaciaj je bila vrhunska!